V kategorii nábor, ve které dívky závodily v trojboji – kladina, přeskok, prostná, zlatou medaili vybojovala Ela Tesařová, bronzovou medaili získala Anna Huttová, sedmou příčku obsadila Ema Langová, Eliška Kokaislová se umístila na devátém místě a Antonie Schleissová na místě devatenáctém.

Závodnice 3. ligy družstev startovaly již ve čtyřboji – kladina, přeskok, bradla a prostná. Domažličanky ve složení Tereza Schirová, Viktorka Handlovská, Nela Kůgelová a Barbora Wiesnerová se umístily na krásném druhém místě.

V jednotlivkyních této silně obsazené kategorie se Tereza Schirová umístila na čtvrtém místě, Sára Schmidtová na šestém místě, Barborka Wiesnerová na sedmém místě, Nela Kůgelová na devátém místě a Viktorka Handlovská na místě desátém.
V kategorii Žákyně B se rovněž na druhém místě se umístila a ze stříbrné medaile se radovala Nelly Brožová. Její oddílová kolegyně Šarlota Bauerová ji na stupínky vítězů doprovodila, obsadila třetí místo a získala tak bronzovou medaili. Anna Bořánková skončila na místě pátém.

V kategorii 2. ligy družstev závodilo družstvo domažlických gymnastek ve složení Markéta Dufková, Vanessa Kocková a Tereza Kočí. Svými výkony splnily nastavený limit a kvalifikovaly se tak na Mistrovství České republiky Ligy družstev v Brně. Všechny gymnastky svými výsledky potěšily hlavní trenérku oddílu Janu Gibfriedovou, trenérku Petru Janouškovou, Gabrielu Salátovou a Mirku Duffkovou i rodiče, kteří přijeli do Plzně fandit.