Domažlice reprezentovala Dana Hálková, Julie Ježková, Markéta Dufková a Dominika Schmidová. Vyzdvihnout je třeba zejména výkon Dominiky Schmidové, která v nabité startovní listině žákyň (přes 20 vynikajících gymnastek) dokázala bezchybným výkonem obsadit čtvrté místo. Velmi dobře si vedla také Dana Hálková, která v kategorii juniorek, i přes malý nezdar na kladině, obsadila velmi pěkné sedmé místo. Julie Ježková a Markéta Dufková závodily v závodě s menší obtížností pro začínající gymnastky, kde bojovaly i s nezdary, a umístily se na 7. a 13. místě.

Velká cena Hradce Králové byl druhý velký závod, kde domažlické gymnastky reprezentovaly. Tohoto závodu se zúčastnilo osm družstev, zejména z východočeské oblasti a Prahy.

Soutěž byla zajímavá tím, že z každé kategorie – ml. žákyně, starší žákyně, juniorky, ženy – se vybírá jedna závodnice a dohromady tvoří družstvo. Domažlické gymnastky v tomto dvojboji skutečně zabraly a společnými silami skončily jako družstvo na druhém místě. V kategorii žákyň pak dominovala Dominika Schmidová, která celou kategorii vyhrála, kategorii juniorek výborně reprezentovala Dana Hálková, která skončila druhá a Shelley Ackersová obsadila 8. místo. V kategorii ml. žákyň skončily Julie Ježková na výborném čtvrtém a Aneta Berková mezi ženami na osmém místě. ⋌(jgi)