Tento závod proběhl v tělocvičně TJ Bohemians Praha a domažlické závodnice se všechny bez větších problémů kvalifikovaly na republikový šampionát. V kategorii starších žákyň skončila na pátém místě Aneta Kmetíková (ze 70 závodnic se kvalifikovalo 40) a v kategorii žákyň A skončila Shelley Ackersová také pátá a Dana Hálková se zraněním na patnáctém místě (kvalifikuje se také 40 závodnic).

Dalším kolem nominací byl krajský přebor v Plzni, kde se musely nominovat závodnice z ostatních kategorií přímým postupem z kraje, a to prvním či druhým místem. I toto domažlické gymnastky zvládly a výsledky z krajských přeborů mluví za vše. Aneta Kmetíková kategorii starších žákyň vyhrála, Julie Ježková byla třetí. V kategorii žákyň A zvítězila Shelley Ackersová, Dana Hálková byla druhá.

Obdobně si vedly Tereza Beňušíková a Dominika Schmidová v kategorii žákyň B, kterou prvně jmenovaná vyhrála a Dominika skončila druhá. V kategorii juniorky B obsadila první příčku Mirka Duffková, za ní skončila Aneta Berková. V kategorii určené pro nábor se nejlépe vedlo Lucii Kinzlerové, která vyhrála, Markéta Dufková skončila pátá a Vanesa Kocková šestá. ⋌(jgi)