V kategorii Eviček, tj. žákyně do 10 let, velmi dobře zvládla sestavy Lucie Kinzlerová a její výkon jí vynesl na druhou příčku. V této kategorii ještě soutěžila Vanessa Kocková, která obsadila 7. místo, a Markéta Dufková, ta skončila osmá. Obě s jedním pádem na kladině.

V nejpočetnější kategorii žákyň reprezentovaly Domažlice Aneta Kmetíková a Julie Ježková, které skončily v polovině závodního pole.
Sportovním gymnastkám z Chodska se nejvíce dařilo v kategorii juniorek. Dana Hálková obsadila druhé, a Dominika Schmidová třetí místo. Aneta Berková skončila čtvrtá. Pěknou odměnou pro děvčata byla i finanční částka, kterou gymnastky dostaly poprvé za svoji závodní kariéru.

Dana Hálková se navíc probojovala do hlavního finále závodu na kladině, kam se z cca 50 závodnic dostalo jen deset nejlepších. Zde se Dana umístila na vynikajícím čtvrtém místě.

Pro děvčata byl Memoriál Evy Bosákové prvním závodem sezony, proto doufejme, že se jim vyhnou zranění a v podobném duchu budou závodit celou sezonu.

Nejmladší gymnastky z TJ Sokol Domažlice, dívky ve věku sedm let a mladší, se o den později zúčastnily pohárového závodu v Plzni, kam se rovněž sjely závodnice z celé České republiky téhož věku. I když se ve startovním poli nakonec nacházelo přes šedesát závodnic, dosáhly domažlické dívky velmi pěkného umístění. Petra Kůgelová obsadila druhé místo, Nela Brožová byla pátá, Tereza Schirová šestnáctá a Šarlota Bauerová skončila třiadvacátá. ⋌(jg)