Hráči se už od začátku školního roku ptají, kdy bude možno vyplnit přihlášky do dalšího ročníku. Letos se turnaje zúčastnilo padesát hráčů. Byly ale také roky, kdy se jejich počet blížil stovce. A to je na škole, která má kolem 350 žáků, úctyhodné číslo. Všichni z pořadatelů si totiž myslí, že je určitě lepší, když páteční odpoledne tráví kluci, ale i některé dívky, v tělocvičně při sportovním zápolení než poflakováním se po Staňkově nebo sezením u počítače. Díky nim mezi dětmi nevymřela sportovní soutěživost. K tomu přispívají i ceny, které věnuje Generali pojišťovna a.s. a paní Ivana Gustová.

Letos byly obzvlášť hodnotné. Medaile a věcné ceny pro první tři týmy a Tým sympatie. Také byli odměněni tři nejlepší střelci a vylosovaní diváci. Perličkou byla sada dresů a rozlišovací dresy, které předala Ivana Gustová při vyhodnocení na slavnostním zakončení školního roku v LD ve Staňkově. Letos se při závěrečném kole ještě navíc hrál zápas letošních a loňských deváťáků. Že šlo o atraktivní utkání, dokazovala nejen předvedená hra, ale i bohatá divácká kulisa. Zápas skončil zaslouženou remízou.

Výsledky: 1. Playbojáci (Kuba Šimůnek, David Jakubčák, Tomáš Fejtek, David Fictum, Vašek Nozar, Michal Pomahač), 2. FK Staňkov (David Bozděch, Tomáš Krejčí, Ondra Oulík, Honza Mergl, Tomáš Bouček, Šimon Bukovský), 3. Týpci (Denis Drudík, Tomáš Ježek, Honza Hájek, Honza Ježek, Heřman Homolka, Nico Arrammach, Filip Gabriel).

Týmem sympatie se stali Týpci, kteří sice patřili k nejmladším, ale bojovností a předváděnou hrou se vyrovnali těm starším a podstatně zkušenějším.
Nejlepším střelcem se stal David Bozděch s 22 brankami, následoval Kuba Šimůnek se 17 a Tomáš Bouček s 15 góly.

Věřme, že jubilejní desátý ročník bude úspěšný jako ty předcházející.