Obě mužstva nastoupila do utkání opatrně, po prvních několika minutách ale začali mít více ze hry domácí, lépe kombinovali a Rejnokům bylo soupeřem nejen mužstvo Jeriga, ale i nepřesné přihrávky. Přesto skóre otevřel Ivan Hromník hrající v barvách Rejnoků, když pěknou střelou dostal míč za záda domácího Pavla Vavřičky. Z vedení se však Nemaničtí neradovali dlouho, pouhá minuta stačila plzeňskému Štrajtovi, aby ránou pod břevno vstřelil vyrovnávací branku. V následujících minutách se Franek v bráně Rejnoků řádně zapotil. Nejprve vyrazil střelu autora první branky Štrajta a vzápětí se obětavě položil do rány Paška. Domácí se dostávali do přečíslení a budovali si výraznější šance, což se muselo projevit. Ke slovu přišel opět Michal Štrajt a v rozmezí dvou minut dvakrát rozvlnil nemanickou síť a do skončení prvního poločasu měl na svém kontě hattrick. Minutu před koncem byl faulovaný kapitán Rejnoků Jan Talaš. Míč si k trestnému kopu připravil Mifek. Střelu však pozorný Vavřička vyrazil a dokázal se zorientovat a zmařit i následné dorážky. Stav se tedy nezměnil a poločas skončil 3:1 .

Úvod druhé části zápasu se vydařil Rejnokům, Franek vyhodil z ruky míč přes celou hrací plochu přímo k připravenému Mifkovi. Ten přesnou střelou mezi nohy Vavřičky snížil na 2:3. Na rozdíl dvou branek však Jerigo odskočilo opět díky Štrajtovi, který vsítil svou čtvrtou branku v tomto utkání. Deset minut před koncem měli hosté opět možnost se gólově prosadit. Rozhodčí Schneider odpískal podražení ze strany Plzeňských, k trestnému kopu se postavil opět Vojtěch Mifek, rozehrál přihrávkou Frankovi, který opustil bránu, aby podpořil spoluhráče v poli. Jeho střelu ale Vavřička vyrazil a míč získal plzeňský Tomáš Křen, který skóroval do prázdné brány.

Domácí si s přehledem hlídali svůj náskok a dokázali náležitě bránit a nepouštět Nemanické k vyloženým šancím. Navzdory dobré obraně a skvělému Vavřičkovi hájícímu bránu Jeriga dokázal dvě minuty před závěrečným hvizdem ještě zvednout fanynky Rejnoků ze sedaček Jan Dolejš, kterému před bránu Jeriga přihrál Vojtěch Mifek. Dolejš však ani na třikrát ležícího Pavla Vavřičku nepřekonal a Rejnoci Nemanice se domů vraceli bez bodu po prohře 5:2.

„I přes šance se nám nedařilo se prosadit. A bez gólů se vyhrávat nedá, příští týden očekávám plnou sestavu a v bráně opět Míru Staviarského a uděláme vše pro zisk šesti bodů“ řekl po utkání Jan Talaš. V dalších kolech přivítají Rejnoci v Domažlicích Sausfork Otovice a tým Draci Karlovy Vary.

Sestava Rejnoci Nemanice: Franek (B), Talaš J. (K), Hromník I., Talaš R., Dolejš, Čech Vladimír, Mifek, Čech Vojtěch.