Ajax Staňkov - FutFet Club K. Vary
6:9 (3:3)

„Sešli jsme se v zajímavé sestavě. Staré časy připomněl návrat Aleše Kmetíka. Úvod nám ale nevyšel, dostali jsme dva laciné góly a prohrávali 0:2,“ prozradil na úvod prezident staňkovského Ajaxu Viktor Steinbach a pokračoval: „Ale pak jsme si vytvořili tlak a přicházely i šance. Branky Cejthamra, Bozděcha a Lukáše nám přinesly vedení 3:2.“

Další příležitosti měli Vachtl a Lukáš, soupeř ale těsně před poločasem vyrovnal na 3:3.
Po obrátce se hosté dostali do vedení, ale Hodaň, který se přesunul do útoku, vyrovnal a pak měl po přihrávce Vachtla ideální šanci poslat Ajax do vedení, ale trefil jen tyč.

Dramatický zápas se šancemi na obou stranách pokračoval, ale střelecky se více dařilo Karlovarským, kteří utekli na rozhodujících 4:7.
Když Hodaň snížil na 5:7, Staňkovští začali hrát power-play bez brankáře. Hodaň v této situaci završil hattrick a snížil na rozdíl jednoho gólu. „Bohužel, poslední dvě minuty patřily hostům, kteří svou zkušeností naše snahy o přečíslení eliminovali a do odkryté obrany ještě dvakrát udeřili,“ dodal Steinbach.

Sestava Ajaxu Staňkov: Konvalinka, R. Šimka, Lukáš, Bozděch, Vachtl, Hodaň, Cejthamr, A. Kmetík a hrající trenér V. Steinbach.