Jerigo Plzeň – Ajax Staňkov 7:2 (5:1)
Hosté nastoupili do utkání s příliš otevřeným hledím a již po dvou minutách inkasovali. Krátce nato se po Šimkově přihrávce z autového kopu trefil Vachtl, ale hráči Jeriga byli na koni a začátek patřil jednoznačně jim. Během pěti minut přidali další dva góly a Ajax se stěží dostával do zápasu. Postupně ale převzal iniciativu a dostal se i do šancí, tu největší měl Manowetz, který prokličkoval celým hřištěm, překonal brankáře, ale jeho střelu vykopl skluzem z čáry vracející se obránce. Střelecky nabito ovšem měli domácí. Do konce první půle přidali z protiútoků další dvě branky, na začátku druhé části hry už to bylo 6:1 a v podstatě bylo vše jasné. Manowetz sice ještě snížil, ale poslední slovo měli domácí.

Ajax tak po dlouhé sérii vítězství poprvé prohrál a klesl na druhou příčku.

Ajax: M. Steinbach – Lukáš, Makovský, R. Šimka, Vachtl, Gabriel, Manowetz.