Rejnoci Nemanice – Sausfork 4:5 (2:3)
První z duelů s Otovicemi přinesl vyrovnaný a dramatický zápas. Již dvě minuty po zahájení hry rozhodčím Vošmikem našel pěknou přihrávkou Mifek spoluhráče Maška, který v otočce vystřelil na bránu Otovic. V té však stál připravený brankář, který jeho střelu vyrazil. Rejnoci i nadále předváděli pro soupeře nepříjemné útoky. Po pěti minutách hry nastřelil Mifek tyč, ale přes veškeré úsilí skóre otevřeli hosté. Na Šourkovu střelu k tyči Staviarský hájící bránu nemanických nedosáhl a hosté vedli 0:1. Jejich radost z úvodní branky během minuty zkazil domácí Holar, který poslal míč za záda otovického Hasiče a vyrovnal na 1:1. Obě mužstva předváděla před dvaceti diváky tvrdý zápas, plný šancí na obou stranách. Do vedení Rejnoky poslal jejich kapitán Jan Talaš, když zvyšoval deset minut před koncem první půle na 2:1. Do skončení poločasu se ale dokázali brankově prosadit už jen hosté ze Sausforku, jmenovitě autor prvního gólu Šourek. V rozmezí jediné minuty skóroval hned dvakrát a upravil výsledek na 2:3.

Druhý poločas nabízel pěkné šance v podání obou týmů. Ty však mařily nepřesné střely nebo pozorní brankáři na obou stranách. Hra přitvrzovala a posledních deset minut utkání přineslo dramatický závěr. Nejprve jediný úspěšný střelec Otovic Šourek zvýšil na 2:4. Vzápětí snížil na 3:4 svou druhou brankou v tomto zápase Holar, který ale následně přidržel útočícího protihráče a byl vyloučen. Tři minuty před koncem se podařilo domácímu Franekovi vyrovnat a světelná tabule opět ukazovala remízu. V poslední minutě si ale vzal slovo rozhodčí a ještě dvakrát ukázal červenou kartu. Domácímu Maškovi za strčení do soupeře (s popisem udělení karty však nesouhlasil vedoucí Rejnoků Peter Sádovský a do zápisu nechal zapsat námitku) a brankáři Otovic Hasičovi za oplácení. Po těchto dramatických chvílích ještě dokázal ve vyhecovaném finále zápasu skórovat jediný autor branek Otovic Šourek a zajistil svému mužstvu zisk tří bodů.

Rejnoci Nemanice – Draci K. Vary 2:4 (1:2)
Druhý zápas ve stínu utkání s Otovicemi byl hraný v daleko klidnějším duchu, i když s nasazením a chutí hrát futsal. Rejnoci vstoupili do utkání úspěšněji, když se trefil nemanický Franek. Vedení si udrželi ale pouze tři minuty. Pak střelou k tyči vyrovnal karlovarský Hrubý. Tentýž hráč poslal Draky do vedení a do poločasu zvýšil na 1:2. Minutu před koncem první půle mohl ještě vyrovnat Mifek. Jeho střela ale mířila těsně vedle branky.
Po zahájení druhého poločasu nabídl průběh utkání šance oběma mužstvům, ale pouze bez gólové koncovky. Až ve 34. minutě se dostal do šance Dolejš a prudkou střelou vyrovnal na 2:2. Ve vyrovnaném zápase se štěstí přiklonilo na stranu soupeře, a to zejména na Kolesnáče, který se dokázal hned dvakrát prosadit a sebral Rejnokům šanci na zisk bodů. Nic na výsledku nezměnila ani tyč nastřelená Hromníkem v samém závěru zápasu, když mu po rohovém kopu přihrál Mifek. Rejnoci prohráli 2:4. ⋌(kru)

Rejnoci Nemanice: Staviarský – Talaš J., Talaš R., Dolejš, Holar, Hromník I., Čech Vladimír, Mifek, Čech Vojtěch, Mašek, Franek.