Pohoda Plzeň-Ajax 2:6 (2:4)
Futsalisté Ajaxu začali zápas náporem a v úvodních minutách si vytvořili několik vyložených šancí. Tu první ale proměnili až po osmi minutách, kdy se prosadil Procházka. Krátce nato zvýšil Makovský, v 15. minutě se rychle po sobě trefili Procházka a Cejthamr. Čtyřgólový náskok ovšem zřejmě zapůsobil jako ukolébavka, protože v závěru první půle domácí tým ožil a ještě se mu podařilo zápas zdramatizovat. Pohoda nejprve potrestala liknavost Ajaxu při rozehrávce v obranném pásmu, ve 20. minutě pak přesnou kombinaci zakončila gólem na 2:4.

Po změně stran se plzeňský tým pokoušel vysunutým presinkem nutit hráče Ajaxu k chybám, ale když dal ve 35. minutě kanonýr dne Procházka pátou branku, bylo už víceméně rozhodnuto. Pohoda již nenašla sílu ke zvratu a Makovského branka na 2:6 vítězství hostů potvrdila.

Pebal Plzeň-Ajax 2:6 (2:4)
Duel dvou soupeřů, kteří se znají z řady soubojů v divizi, zahájil lépe Ajax, v úvodu utkání ho poslal do vedení Makovský. Ten se však v dalším průběhu první půle zranil a odstoupil ze hry. Hosté si sice udržovali mírnou převahu a měli i více šancí, ale Pebal zlobil – když se jeho zkušení hráči dostali ke kombinaci, bylo to pokaždé nebezpečné. Těsně před pauzou zvýšil na 0:2 Manowetz, což bylo pro další průběh utkání velmi důležité.

Po špatně rozehraném rohu ve 29. minutě ztratil Ajax míč, domácí útočník postupoval sám na branku a brankář hostů Martin Steinbach ho zastavil faulem. Viděl červenou kartu a Pebal navíc dostal možnost kopat penaltu – do branky nastoupil s bolavým kotníkem odpočívající Makovský a střelu protivníka ze šesti metrů zlikvidoval! Následné oslabení jednoho muže v poli Ajax přestál, Pebal ale i poté tlačil a své úsilí korunoval gólem na 1:2. Teprve pak hosté zpřesnili hru, Lukáš a dvakrát Procházka zvýšili skóre na 1:5, mezitím se několika výbornými zákroky blýskl „brankář z nouze“ Makovský. Pebal sice ještě korigoval, ale poslední slovo měl Hulina.

Ajax Staňkov: M. Steinbach – Lukáš, Manowetz, Bozděch, Fillinger – Procházka, Hulina, Cejthamr, Makovský.