Ajax Staňkov - Bomber Domažlice 6:2 (3:0)
Každopádně úvod okresního derby byl nervózní. Značně omlazený Ajax si vytvořil převahu, ale nějaký čas trvalo, než jeho hráči našli recept na soupeřovu obranu. Až v sedmé minutě zavelel ke zteči kapitán týmu Jan Procházka, když po přihrávce Michala Šimandla otevřel skóre.

Přes výraznou převahu domácích další góly nepřicházely, a to i proto, že se v brance Bomberu k výbornému výkonu vyhecoval exstaňkovský brankář Škampa. V 18. minutě ale byl krátký na přímý kop svého někdejšího spoluhráče Martina Lukáše. Konečnou podobu dal poločasovému skóre Petr Dostálík po křížné přihrávce Michala Fillingera.

Necelé tři minuty po změně stran vstřelil Ajax čtvrtý gól, Patrik Hulina našel Míru Manowetze, který v koncovce nezaváhal. Domácí měli řadu šancí, ale gólová radost vypukla znovu až ve 34. minutě - po pohledné akci a narážečkách z vlastní poloviny přistrčil Manowetz míč Patriku Hulinovi a bylo to 5:0. Druhý útok se nechtěl nechat zahanbit a hned v následující minutě upravil Dostálík po přihrávce Šimandla na 6:0. Bylo rozhodnuto, nicméně hosté bojovali o čestný výsledek a nakonec dvěma brankami ve 43. a 48. minutě snížili.

Sestava Ajaxu: M. Steinbach - Makovský, Manowetz, Lukáš, Fillinger - Procházka, Hulina, Dostálík, Šimandl, D. Gust. Trenér: V. Steinbach.