Gerresheimer H. Týn – NC Nový Kramolín 6:4 (3:2)
Gerresheimer na soupeře vletěl, takže se Knopf v brance musel činit. Střely zblízka však pochytal, až v 6. minutě na něj z dálky vyzráli kapitán týmu Gerresheimer Peteřík a o čtyři minuty později po Kubovcově příhře Bor. Vzápětí se prosadil i snajpr Sparty Dlouhý Újezd Petr Houda, a bylo to 3:0. Tentýž hráč ještě nastřelil břevno. Poté se hra vyrovnala. Karlík s Veberem góly v 15. a 21. minutě snížili na 3:2. V závěru mohl Karlík dokonce vyrovnat, ale mířil těsně vedle.
Druhých pětadvacet minut začalo opět ostřelováním Knopfa. Z tlaku Gerresheimer vytěžil ve 34. minutě gól na 4:2 v podání Falouta, tento hráč týnského FC Dynamo vzápětí po výhozu brankáře upravil na 5:2. Mezitím stihl kramolínský Sokol nastřelit tyč, kterou ve 41. minutě trefil i Černý. V době náporu hostů unikl po straně Falout, jeho přihrávku ve skluzu usměrnil do branky Minařík – 6:2. Hosté ani za tohoto stavu nesložili zbraně, tři minuty před koncem Janek korigoval na 6:3, ale Karlík už stihl pouze upravit na konečných 6:4.

Gerresheimer H. Týn: Pavel Houda – Falout, Peteřík, Turčan, Cibulka, Bolovanský, Vlček, Petr Houda, Kubovec, Bor, Minařík. Vedoucí mužstva: R. Vančura.
NC Nový Kramolín: Knopf – Pareský, Černý, Karlík, Škoda, Štefan, Švajka, Veber, Vít, Janek, Sokol. Vedoucí mužstva: Vl. Buršík.