FC Jamajka – FC Všeruby 5:3 (2:1)
Ukázalo se, že to byla sázka na správné ´koně´. Nový s Cihlářem se podělili o všechny góly Jamajky. Prvně jmenovaný poslal domácí ve 4. minutě do vedení, Cihlář za další tři minuty vedení Jamajky upevnil – 2:0. Benfika bojovala, Linhart tři minuty před koncem poločasu snížil.

Oproti úvodu zápasu Benfice vyšel nástup do druhé půle. Filipovič po dvou minutách hry snížil na 3:2, jenže Cihlář měl na noze bleskovou odpověď , kterou vnesl klid do řad domácích – 4:2. Z přehlídky dalších šancí, kdy na obou stranách čarovali brankáři, na jedné Martin Švejnoch a na druhé Štěpán Hendrych, se ujala až ta ze 40. minuty, kdy Nový zvýšil náskok Jamajky – 5:2. Gól Radka Čáry, díky kterému Benfika snížila na 5:3, už přišel pozdě, brzy poté se ozvala siréna.

FC Jamajka Domažlice: Švejnoch – Pachl, Jurčík, Nový, Hanáčik, Hrnčíř, Zlámal, Cihlář.
FC Benfika Všeruby: Hendrych – Filipovič, Čára, Čermák, Červeňák, Linhart, Lorinc, Polák, Souček.

Branky: Nový 3, Cihlář 2 – Linhart, Čára, Filipovič; HR: Hejda, Rubáš; ŽK: 1:2 (Jurčík – Čára, Červeňák).

10. FC Benfika Všeruby ⋌12 1 1 10 29: 98  4

Výsledky 7. kolo: FC Jamajka – FC Všeruby 5:3 (2:1) Branky: Nový 3, Cihlář 2 – Linhart, R. Čára, Filipovič; HR: Hejda, Rubáš; ŽK: 1:2 (Jurčík – Čára, Červeňák). FC Mnichov – S.A.S Beroušek 5:5 (4:1) Branky: Šinál 3, Matějka, Burik – Kruml 2, Fr. Šlajs 2, Kadlec; HR: Jurčík, Rubáš; ŽK: 1:0 (Šinál). FC Sibiř – S.A.S Beroušek 7:8 (3:1) Branky: M. Váchal 2, Krakeš 2, Pejsar, J. Váchal, Zdráhal – Kruml 2, T. Šlajs 2, Rojt, Kufner, Fr. Šlajs, Kadlec; HR: Rubáš, Jurčík; ŽK: 1:2 (Krakeš – Rojt, Kufner). FC Mnichov – FC Kozí Doly 5:2 (1:1) Branky: Šinál 2, Burik 2, Váchal – Šimánek, Kellner; HR: Jurčík, Rubáš; ŽK: 0:1 (Kellne). FC Sibiř – FC Kozí Doly 10:3 (1:1) Branky: Krakeš 4, Zdráhal 4, Pejsar, Váchal – Pergl, Kabourek, Kruml; HR: Rubáš, Jurčík; ŽK: 2:1 (M. Váchal, J. Váchal – Šimánek); ČK: 0 – Šimánek Václav. NC Kramolín – RSC Pronic zanic 1:11 (0:6) Branky: Mareš – Sladký 4, Beňušík 3, M. Wolf 3, Paidar; HR: Hejda, Svičarský; ŽK: 1:0 (Svoboda). FK Ferda – RSC Pronic zanic 3:8 (2:4) Branky: Koudela, Vidmuch, Hůla – Sladký 4, Holar 2, Beňušík 2; HR: Svičarský, Hejda; ŽK: 1:0 (Jankulík). NC Kramolín – Gerresheimer H. Týn 1:2 (1:0) Branky: Mareš – Falout, Královec; HR: Hejda, Svičarský; ŽK: 1:1 (Rybianský – Strasser); ČK: Rybianský Robert – 0. FK Ferda – Gerresheimer H. Týn 2:3 (1:2) Branky: Jankulík, Šmejkal – Svoboda, Strasser, Turčan; HR: Svičarský, Hejda; ŽK: 1:4 (Hůla – Cibulka, Strasser, Královec, Svoboda).

Nejlepší střelci: 1. Sladký Martin RSC Pronic zanic 46, 2. Šinál Martin FC Mnichov 30, 3. Wolf Martin RSC Pronic zanic 28, 4. Copák František FC Jamajka 22, 5.-6. Havlíček Jan FC Mnichov a Souček Jan FC Kozí Doly oba 21, 7.-9. Gabriel Milan S.A.S Beroušek, Homolka Tomáš FC Kozí Doly a Krakeš Jaroslav FC Sibiř všichni 19, 9. Falout Marek H. Týn 18, 10. Benušík Pavel RSC Pronic zanic 17, 11. Šlajs František S.A.S Beroušek 16, 12.-13. Benušík Jindřich FC Jamajka a Královec Karel H. Týn 15, 14.-15. Kruml Martin FC Kozí Doly, Pačesný Jiří RSC Pronic zanic oba 14, 16. Vavřík David NC Kramolín 13, 17.-19. Kohel David FC Sibiř, Kufner Jan S.A.S Beroušek a Váchal Josef FC Sibiř všichni 12, 20. Koudela Stanislav FK Ferda 11. 21.-24. Holar Petr RSC Pronic zanic, Hůla David a Jakl Marek oba FK Ferda, Zdráhal Jiří FC Sibiř všichni 10.

Pozor změna! Příští kolo Ne 02.02. ZŠ Domažlice: H. Týn – Všeruby (16:00), RSC Pronic zanic – Všeruby (17:00), H. Týn – RSC Pronic zanic (18:00).