FC Mnichov 2001 – Krvavá tlačenka 5:11 (2:6)
Nerozhodný stav vydržel šest minut. Pak se prosadil druhý nejlepší střelec soutěže, Špírek – 0:1. Při druhé brance stálo při Tlačence (nikoli naposled v utkání) štěstí. Jeden z mnichovských totiž při obranném zákroku nechtíc zpracoval míč pro Mužíka, který laciným gólem na 0:2 zahájil svůj galavečer, během něhož v zápasech s Mnichovem a následně se Sibiří dosáhl hranice sta gólů, což je v průměru přes pět gólů na zápas! V 11. minutě se prosadili z protiútoku Presl a opět Špírek, takže byl stav 0:4 pro ´Tlačenku´.

Jak silný mohl být Mnichov v zimní lize, kdyby se Jarina nezranil v podzimní dohrávce fotbalového přeboru mezi Bělou a Holýšovem B, naznačila 14. minuta, kdy někdejší talent Viktorie vábený svého času Manchesterem City připravil gól pro Buršíka a poté akcí jako přes kopírák i pro Leška – 2:4. Vzápětí to mohlo být jen o gól, ale vracející se druholigista Táborska Presl nájezd Šinála s Jarinou na ´pořešil´. Pak se hra přelévala ze strany na stranu, skóre se však měnilo až v závěru úvodní pětadvacetiminutovky, kdy se dvakrát prosadil Mužík. Jednou mu míč ´stopl´ chybující soupeř, podruhé skóroval i s jedním z hráčů Mnichova na hřbetě – 2:6.

Střelecký účet druhé půle načal po přihrávce od Jariny fantastickou finesou o tyčku Burik, jenže na opačné straně po bleskové kombinaci zvýšil na 3:7 Presl. V dalších minutách byla ´Tlačenka´ tlačena. Jenže na Freie vyzrál jen Jarina – 4:7, zatímco Buršík, Šinál ani Frank s Jarinou v dalších šancích fantoma v bráně hostů nepřekonali. ´Tlačenka´ se do zápasu ´vrátila´ po tyčkách nastřelených Špírkem a Mužíkem. Ve 38. minutě byl na konci parádní narážečky Jandy s Mužíkem Presl – 4:8.

V závěru atraktivního zápasu, ve kterém se hlavně útočilo, už jistí vítězové ligy ještě třikrát udeřili Jandou, Štanclem a poslední slovo měl jak jinak Mužík. Že utkání skončilo výsledkem 5:11, zařídil za Mnichov Jarina.

FC Mnichov 2001: Váchal – Lešek, Šinál, Buršík, Jarina, Barik, Frank.
Krvavá tlačenka: Frei – Presl, Janda, Mužík, Špírek, Štancl.