RSC Pronic zanic – Ajax Staňkov 7:13 (2:7)
Začalo se zostra. Hned první Gabrielova střela skončila v bráně RSC – 0:1. V 7. a 10. minutě zakmital nohama snajpr Ajaxu Vachtl a bylo to 0:3. Ještě v téže minutě po kombinaci sice ´uklidil´ balon za jinak znovu výborného Pagáče Pačesný – 1:3, jenže v šesti následujících minutách se trefovali pouze hosté. Ti se na rozdíl od RSC nezvykle snadno dostávali až do bezprostřední blízkosti brankáře, a na rozdíl od RSC šance proměňovali. Po dvou trefách Juráše a opět Vachtla byl stav 1:7. V závěru Wolf svalil útočícího soupeře, zmocnil se míče a po úniku snížil na poločasových – 2:7.

Účet druhé půle načal po dvou minutách Gabriel po přihrávce od Vrby. Poté se však dvakrát prosadilo RSC, konkrétně Beňušík a Pačesný – 4:8. Na gól Vachtla ze 32. minuty bleskově odpověděl Pačesný, který tak završil hattrick – 5:9, jenomže náskok Ajaxu o minutu později navýšil Chrž. A když ve 41. minutě zkompletoval hattrick jeho spoluhráč Gabriel a o dvě minuty později dal pátý gól v utkání neuvěřitelný Vachtl, bylo rozhodnuto – 5:12. Pět minut před koncem zápasu sice stihli Beňušík a Kafka snížit na 7:12, ale poslední slovo měl Ajax a jedna z jeho ikon, Juráš – 7:13.

RSC Pronic Zanic: Touš – P. Wolf, Kafka, Beňušík, Pačesný, Paidar, Obdržálek.
FC Ajax Staňkov: Pagáč – Juráš, Chrž, M. Vachtl, Steinbach, Gabriel.