Ferda´s Grůp – Ajax Staňkov 7:10 (2:4)
Stav 0:0 svítil na ukazateli díky oběma gólmanům dlouhé čtyři minuty. Pak Budín lobem vyslal podél lajny Vachtla a snajpr, který v předchozím zápase 13 góly vyřídil Kramolín, propálil Fidranta – 0:1.

Další šance Ajaxu plody nepřinesly, Šmejkal a Lörincz na druhé straně si ovšem nevedli lépe, takže se stav měnil až po čtvrthodině, kdy míč do branky dotlačil snajpr staňkovského ´bílého baletu´ Budín – 0:2. Z tlaku, pod který se pak otřesení domácí dostali, je vymanil po dvou minutách Karel Strejc, který nejprve trefil brankáře, pak tyč, ale třetí rána už našla cíl – 1:2. Tři minuty před přestávkou však uspěl po několika pokusech Juráš a Ajax zase vedl o dva góly. Toto vedení o minutu později ještě navýšil Vachtl – 1:4. Na poločasových 2:4 vzápětí snížil Karel Šmejkal.

Gólový účet druhé půle otevřel po dvou minutách Vachtl, který si položil bránící hráče i gólmana a zavěsil – 2:5. Když však Šmejkal vybídl Slezáka a ten šancí nepohrdl, bylo to zas jen o dva góly – 3:5. To platilo i dál po trefách Juráše z kontru a Šmejkala, jemuž přihrál Vidmuch – 4:6. Jenomže přišla 40. a 42. minuta, a Vachtl s Vrbou poslali Ajax do trháku – 4:8. S domácími to vypadalo hodně bledě, ale Vidmuch ještě ve 42. minutě snížil a když nazelenalý Koudela minutu před koncem zaostřil a dvěma góly po přihrávce Šmejkala a Karla Strejce snížil na 7:8, bylo zaděláno na drama.

Ajaxu vrátil klid Gabriel, který ve spurtu ´přejel´ soupeřova obránce a zvýšil na 7:9. I ve zbytku utkání se hrálo nahoru dolů. Domácí si vzali oddychový čas a vrhli se zase do útoku, ale Šmejkal se Strejcem na Pagáče v bráně Ajaxu nevyzráli. Poslední slovo tak měl Vachtl, který využil hry vabank ze strany domácích a pátou trefou v utkání upravil na konečných 7:10 pro Ajax.

Ferda´s Grůp: Fidrant – Koudela, Slezák, Jankulík, Frána, K. Šmejkal, Mráz, Vidmuch, Lörincz, J. Strejc, K. Strejc. Vedoucí: Pišťák.
Ajax Staňkov: Pagáč – Juráš, Vrba, Šimka, Gabriel, Budín, Vachtl, M. Steinbach.

11. NC Nový Kramolín ⋌14 1 0 13 56:165 3

Výsledky: Ferda – H. Týn 7:7 (3:4) Branky: Koudela 3, K. Strejc, Šmejkal, Vidmuch, Ticháček – Houda 3, Forst 2, Kubovec, Minařík; HR: Jurčík, Plzák; ŽK: Frána, K. Strejc, J. Strejc, Ticháček – Peteřík. ČK: K. Strejc, J. Strejc, Ticháček – 0. Kramolín – Ajax 3:21 (0:9) Branky: Štefan 3 – Vachtl 8, Juráš 5, Budín 3, Gabriel 3, Šimka 2; HR: Jurčík, Plzák; ŽK: Sokol, Štefan – Budín. Ferda – Ajax 7:10 (2:4) Branky: Koudela 2, Šmejkal 2, K. Strejc, Vidmuch, Slezák – Vachtl 5, Juráš 2, Budín, Vrba, Gabriel; HR: Plzák, Jurčík; ŽK: Koudela, Šmejkal, K. Strejc - 0. Kramolín – H. Týn 3:9 (2:4) Branky: Karlík 2, Štefan – Kubovec 3, Houda 3, Forst, Minařík, Turčan; HR: Plzák, Jurčík; ŽK: 0 – Turčan, Kubovec. RSC Pronic zanic – Jamajka 12:3 (5:1) Branky: Kubica 4, Pačesný 4, Obdržálek, Beňušík, Kafka, M. Wolf – Korelus 2, Antoš; HR: Rubáš, Budka. RSC Pronic zanic – Tlačenka 2:13 (0:5) Branky: Beňušík, Kafka – Mužík 6, Špírek 5, Janda 2; HR: Rubáš, Budka. Jamajka – Tlačenka 5:12 (1:7) Branky: Zlámal 2, Korelus 2, Antoš – Mužík 5, Špírek 4, Kopecký 2, Janda; HR: Rubáš, Budka. Mnichov – Havana 2:11 (1:9) Branky: Váchal, Burík – Čech 5, Steinberger 4, Hromník, Iha; HR: Hejda, Budka; ŽK: Váchal – Steinberger. Sibiř – Havana 3:8 (1:6) Branky: Šíma 2, Krakeš – Čech 3, Steinberger 2, Hromník, Adamka, Kuželka. HR: Hejda, Budka; ŽK: Krakeš, Prančl – Čech. Mnichov – Kozí Doly 18:3 (7:1) Branky: Šinál 6, Burík 4, Buršík 3, Váchal 2, Pareský 2, Bauman – T. Homolka, Sokol, Kellner; HR: Hejda, Budka. Sibiř – Kozí Doly 11:4 (4:2) Branky: Kohel 5, Lažanský 2, Šíma 2, Váchal, Krakeš – Kellner 3, L. Homolka; HR: Hejda, Budka; ŽK: Váchal – Kruml, Pergl.

Příště se hraje:
So 24.01. Kdyně ZŠ: Kozí doly – Ferda (10:00), Havana – Ferda (11:00), Kozí doly – Kramolín (12:00), Havana – Kramolín (13:00). Ne 25.01. Kdyně ZŠ: Sibiř – RSC (10:00), Mnichov – RSC (11:00), Sibiř – Mnichov (12:00), H. Týn – Tlačenka (13:00), Ajax – Tlačenka (14:00), H. Týn – Jamajka (15:00), Ajax – Jamajka (16:00).