Ajax Staňkov - FC Splávek 11:2 (3:1)
Utkání proti týmu na podobné bodové úrovni se zpočátku odvíjelo ve znamení vyčkávací taktiky, první gól dali domácí až ve 12. minutě, kdy se individuálně prosadil Miroslav Vachtl. Hosté po třech minutách srovnali, ale ještě do poločasu upravili na 3:1 Juráš a Procházka. Po změně stran Splávek neustále tlačil, snažil se utkání zvrátit, ale Ajax velmi dobře bránil a soupeře trestal útočnými výpady. Do sítě aktivně hrajících hostů padal jeden gól za druhým, až za stavu 11:1 se Plzeňané dočkali druhé branky. Góly domácích M. Vachtl 3, Procházka 3, Šefčík 2, Juráš, M. Steinbach, D. Gust.

Ajax Staňkov - Krize bar 8:3 (3:2)
Z první akce zápasu dali hosté vedoucí gól, což nebylo pro hráče Ajaxu nijak příjemné. Obrnili se však trpělivostí a jejich dobře organizovaná hra slavila úspěch – ještě v první půli Juráš, M. Vachtl a Procházka otočili skóre. Krize bar snížil a jistě měl plány na zvrat. Jenže během prvních šesti minut druhého poločasu vstřelili domácí další čtyři góly – M. Vachtl, R. Šimka, J. Kmetík a P. Vachtl. Bylo tím prakticky rozhodnuto. V poslední minutě ještě hosté snížili, ale poslední slovo měl neudržitelný Petr Vachtl pár vteřin před koncem, když obešel brankáře, faulován doklopýtal před prázdnou branku a upravil na konečných 8:3.⋌(vis)

Ajax Staňkov: M. Steinbach – R. Šimka, D. Gust, Šefčík, Talaš – M. Vachtl, Procházka, Juráš, P. Vachtl, J. Kmetík.

20. Hutchinson⋌16 2 2 12 74:165 8

Výsledky: Del Fuego FC Holýšov – FC Remi 5:5 (2:2) Branky: Vítek 2, Multrus, Vrzal, Zelený – Grambal 2, Brousil, Dobrý, Pešek. Del Fuego FC Holýšov – FC Playmakers Plzeň 8:3 (4:2) Branky: Svoboda 3, Loukota, Makovský, Multrus,Vítek, Zelený – Veselý, Havlas, Lhotka. Krize Bar – Bomber Domažlice 4:5 (1:2) Branky: Chvojka 2, Čermák, Nikolov – Obdržálek 2, Antoš, Bláha, Nový. FC Splávek – Bomber Domažlice 5:4 (2:2) Branky: Fedorco 2, Djemali, Chmiel, Heller – Obdržálek 2, Antoš, Nový. Ajax Staňkov – FC Splávek 11:2 (3:1) Branky: M. Vachtl 3, Procházka 3, Šefčík 2, Juráš, M. Steinbach a D. Gust – ? Ajax Staňkov – Krize Bar 8:3 (3:2) Branky: M. Vachtl 2, P. Vachtl 2, Juráš, Procházka, Šimka a Kmetík – ?.

Žebříček střelců: 1. Koc Václav (Oranjes) 40, …7.-8. Obdržálek Milan (Bomber Domažlice) 24, …7.-8. Makovský Jan (Del Fuego FC Holýšov) 24, …9. M. Vachtl (Ajax Staňkov) 23, …23. Dostálík Petr (Ajax) 14.

Příští zápasy So 01.02. 31. ZŠ Plzeň: Hutchinson – Ajax Staňkov (12:00). Bee Sting – Ajax Staňkov (13:00). Ne 02.02. ZŠ 31 Plzeň: FC Splávek – Del Fuego FC Holýšov (09:00), Krize Bar – Del Fuego FC Holýšov (11:00). Ne 02.02. SH Domažlice: Bomber Domažlice – Bee Sting (15:00), Bomber Domažlice – Hutchinson (16:00).