Bomber Domažlice – FC RS 13:6 (6:1)
Bomber nastoupil pouze s pár hráči na střídání, ale soupeř na tom byl ještě hůře a ceý zápas odehrál bez střídání. Bombeři se ujali vedení, ale soupeř brzy vyrovnal. To však od něj bylo na dlouho vše, další góly už dávali pouze domácí. Pěti trefami se blýskl Obdržálek. Po poločasu na ukazateli svítilo skóre 6:1 a tak Bomber do druhé půle šetřil síly na silného soupeře z Czech Made. Za stavu 9:1 se začali prosazovat i FC RS, ale Bomber si výhru, která jej posunulo v tabulce o jednu příčku vzhůru, zkušeně ohlídal.

Bomber Domažlice – Czech Made 0:1 (0:1)
Ve druhém utkání proti Bomberu nastoupil silný Czech Made, který moc gólů nedostává. K vidění bylo bojovné utkání, které nakonec rozhodl jediný gól Plzeňanů z prvního poločasu. Bombeři měli šanci na vyrovnání v závěru duelu, ale dvouminutovou přesilovku 4:3 za stažení Obdržálka při jeho sólu bohužel nevyužili.

SK Bomber Domažlice: Škampa – Bláha, Tomášek, Fábry, Nový, Obdržálek, Škrabal.

20. Hutchinson⋌15 1 2 12 67:159 5

Výsledky: Czech Made – Ajax Staňkov 6:4 (3:1) Branky: Král 2, Vitouš 2, Repka, Zahradník – M. Vachtl 3, Chrž. FC RS – Ajax Staňkov 10:6 (8:1) Branky: Bass 2, Hejsek 2, Porada 2, Stehlík 2, Skala, Tillinger – Juráš 4, Gust, Vachtl. Bowling Bar Luna – Del Fuego FC Holýšov 6:4 (4:1) Branky: Havlíček 3, Bouchal, Stanislav – Makovský 3, Manowetz. Do Dna – Del Fuego FC Holýšov 7:2 (2:2) Branky: Krysl 5, Buček, Hrbáček – Manowetz 2. Bomber Domažlice – FC RS 13:6 (6:1). Bomber – Czech Made 0:1 (0:1).

Žebříček střelců: 1. Koc Václav (Oranjes) 33, …5. Makovský Jan (Del Fuego FC Holýšov) 23, …11. M. Vachtl (Ajax Staňkov) 18, …18. Obdržálek Milan (SK Bomber Domažlice) 15, …20. Dostálík Petr (Ajax Staňkov) 14.

Příští zápasy So 25.01. SH Domažlice: Ajax Staňkov – FC Splávek (17.00), Ajax Staňkov – Krize Bar (18.00). So 25.01. ZŠ 31 Pl.: Del Fuego FC Holýšov – FC Remi (08.00), Del Fuego FC Holýšov – FC Playmakers (09.00). Ne 26.01. Slavia VŠ Pl.: Krize Bar – Bomber Domažlice (13.00), FC Splávek – Bomber Domažlice (14.00).