Také na druhou příčku byli dva adepti, Jamajka a Mnichov. Atraktivitu jejich vzájemného souboje ještě zvýšila snaha kanonýra Mnichova Martina Šinála získat pro sebe titul nejlepšího střelce. Na druholigového fotbalistu Martina Sladkého z RSC, s padesáti góly nejlepšího střelce soutěže, ztrácel před zápasem jen dva góly.

FC Mnichov – FC Jamajka 8:4 (6:0)
Získat druhou příčku pro tým a individuální trofej pro Šinála byl od začátku cíl Mnichova. Pomoci k tomu měl klatovský talent Kadlec i obávaný Radek Šindelář, na jehož šest gólů určitě nezapomene vítěz zimní ligy RSC.

Jamajka už takticky zvládla leckterého soupeře, ale s Mnichovem jí obětavost došla v 6. minutě, kdy se Šinál trefil poprvé. Tentýž hráč o pouhou minutu později skóroval podruhé, takže všem v hale začalo být jasné, že liga bude mít nového krále střelců. O dvě minuty později Šinál asistoval Kadlecovi u jeho trefy. S Jamajkou bylo zle, zvlášť, když Šinál za sto dvacet vteřin udělal ´tři v jednom´. Zvýšil vedení Mnichova na 4:0, dokonal hattrick a získal titul krále střelců. ´Bůra´ pak dostala Jamajka z nohy Kadlece, na poločasových 6:0 zvýšil ve 21. minutě Tomáš Lešek.

Po obrátce enormní úsilí Šinála polevilo, a tím šel dolů i výkon celého týmu. A to byly chvíle druholigového stolního tenisty Františka Copáka. Pocinovický štírek během dvou minut snížil na 6:2, takže kouč Mnichova se začal na lavičce nervózně ošívat a svoje svěřence burcovat. Výsledkem byl Šinálův čtvrtý gól v utkání, jenže stav 7:2 vydržel pouze osm minut. Ve 44. minutě snížil Šizling na 7:3 a vzápětí dosáhl také Copák hattricku – 7:4. To však bylo ze strany Jamajky vše. Na konečných 8:4 upravil před koncem jak jinak – Šinál.

FC Mnichov 2001: Pareský – Burík, Váchal, Šinál, Pivoňka, Lešek, Kadlec, Šindelář.
FC Jamajka: Švejnoch – Šizling, Černý, Holub, Copák, J. Beňušík, Nový, Pachl.
Branky: Šinál 5, Kadlec 2, T. Lešek – Copák 3, Šizling; HR: Rubáš, Plzák; ŽK: Šinál, Lešek – 0.

10. NC Nový Kramolín ⋌18 3 2 13 76:139 11

Dohrávky: FC Sibiř – FC Jamajka 2:7 (1:2) Branky: J. Váchal, Zdráhal – Copák 4, Černý, Benušík, Nový; HR: Plzák, Svičarský; ŽK: 0 – Nový. FC Mnichov – FC Jamajka 8:4 (6:0) Branky: Šinál 5, Kadlec 2, T. Lešek – Copák 3, Šizling; HR: Rubáš, Plzák; ŽK: Šinál, Lešek - 0. FC Kozí Doly – FK Ferda 4:8 (2:4) Branky: Adámek 2, Homolka, Pergl – Strejc 2, Koudela 2, Mráz, Vidmuch, Frána, Jakl; HR: Svičarský, Rubáš; ŽK: Šimánek – Jakl, Strejc. S.A.S Beroušek – FK Ferda 7:8 (5:3) Branky: Kruml 4, Kufner 3 – Koudela 2, Frána 2, Jankulík, Strejc, Vidmuch, Slezák; HR: Plzák, Svičarský. FC Kozí Doly – NC Kramolín 6:5 (2:3) Branky: Adámek 2, Homolka, Plas, Kruml, Kellner – Knopf 2, Škoda, Mareš, Štefan; HR: Svičarský, Plzák; ŽK: 0 – Běhounek, Mareš, Knopf, Štefan; ČK: 0 – Štefan. S.A.S Beroušek – NC Kramolín 4:8 (1:4) Branky: Lucák, Mišenčík, Kruml, Gabriel – Knopf 4, Škoda 2, Černý, Švajka; HR: Plzák, Svičarský; ŽK: 0 – Ledvina.

Nejlepší střelci: 1. Šinál Martin FC Mnichov 53, 2. Sladký Martin RSC Pronic zanic 50, 3. Wolf Martin RSC Pronic zanic 36 , 4. Copák František FC Jamajka 35, 5.-6. Havlíček Jan FC Mnichov a Souček Jan Kozí Doly oba 31, 7.-8. Krakeš Jaroslav FC Sibiř a Kruml Leoš S.A.S Beroušek oba 25, 9. Homolka Tomáš Kozí Doly 21, 10.-11. Gabriel Milan a Šlajs František oba S.A.S Beroušek oba 20, 12.-13. Benušík Jindřich FC Jamajka a Koudela Stanislav FK Ferda oba 19, 14.-16. Beňušík Pavel RSC Pronic zanic, Falout Marek H. Týn, Váchal Josef FC Sibiř všichni 18, 17. Kruml Martin Kozí Doly 17, 18.-20. Holar Petr RSC Pronic zanic, Královec Karel H. Týn, Pačesný Jiří RSC Pronic zanic všichni 16, 21.-23. Kohel David FC Sibiř, Kufner Jan S.A.S Beroušek, Zdráhal Jiří FC Sibiř všichni 15, 24.-26. Duchoň Miloslav a Kadlec Pavel oba S.A.S Beroušek, Jakl Marek FK Ferda 14, 27.-29. Vavřík David, Knopf Vojtěch NC Kramolín, Šmejkal Karel FK Ferda všichni 13.

Vyhlášení Zimní ligy Deníku v sobotu 15. 3.

Domažlice – V sobotu 15. března od 19.00 hodin se v salonku restaurace Chodský hrad v Domažlicích uskuteční shromáždění oddílů zapojených do Zimní ligy Domažlického deníku. Bude provedeno vyhodnocení soutěže a předány poháry. Zástupci všech oddílů jsou zváni, proběhne i diskuze o podobě příštího ročníku, proto jsou vítány náměty ke zlepšení soutěže.