Ve vyrovnaném a dramatickém zápase proti Indossu Plzeň B, který nakonec skončil výhrou Ajaxu 4:2, skórovali Petr Dostálík, Patrik Hulina a Patrik Gabriel, který si kromě obdržené žluté karty připsal i tři asistence. Domácí v závěru utkání za stavu 2:3 vsadili na power – play, ale míče se zmocnil brankář Ajaxu Steinbach a přes celé hřiště jej poslal do odkryté branky.

Utkání s Remi Plzeň skončilo vysokou výhrou Ajaxu Staňkov 4:12 a bylo téměř one-man show Gabriela. Ten nejprve vyrovnal na 1:1, poté za stavu 3:1 pro Remi dostal od rozhodčího žlutou kartu, což jej zdravě naštvalo, během dvou minut sám třemi góly otočil skóre! Do konce poločasu přidal další tři góly, jednou se trefili i Petr Dostálík a Patrik Juráš. Ve druhé půli Gabriel s Jurášem vstřelili každý ještě po dvou gólech a dokončili devastaci soupeře.

Ajax Staňkov: M. Steinbach – R. Šimka, Šimandl, D. Gust, Fillinger – Gabriel, Hulina, Juráš, Dostálík.