Druhým dvoukolem pokračovaly okresní přebor a soutěže I. a II. třídy ve stolním tenise.

OKRESNÍ PŘEBOR
Tým Jiskry Domažlice ve složení Fronk, Řezáček, Brei a Kuneš s přehledem plní úlohu favorita okresního přeboru. V posledním dvoukole deklasoval dva týmy z konce tabulky, Poběžovice a Bělou. Zatímco soupeři postupně ztrácejí, Jiskra ´jede´ podle plánu. V posledním dvoukole nečekaně ztratil Holýšov remízou s dosud největším překvapením soutěže – Hlubokou, která předtím ´rozdrtila´ Babylon na jeho půdě v poměru 15:3.
Další z favoritů, Pocinovice B, si snadno poradily s týmy z konce tabulky. Sokol A, poprvé s Deckerem, vyhrál nad Kdyní a poté jen remizoval s Milavčemi.

Sokol B tradičně remizoval dopoledne s rivalem z Milavčí a odpoledne lehce prohrál s Kdyní. Zatímco tým A může při formě Látky a Hadravy porazit s Deckerem kohokoliv, tým B se nachází v krizi. Své možnosti naplňuje pouze Šándor a také částečně Baštář.
Také Babylonu se podařilo vybojovat pouze jednu remízu s Pocinovicemi C, při které se zaskvěl Jung a Jehlík Jan. Na druhé straně bodovali Ryneš a Holinka.

První zisk zaznamenala Kdyně, která určitě v zápasech s týmy dolní části tabulky bude bodovat a půjde nahoru. Zatímco boj o první místo je pouze v rukou Jiskry o sestupové příčky se bude tvrdě bojovat. Adepty na poslední místo jsou Poběžovice, Pocinovice C a zejména Bělá, která je zatím bez bodu.

V úspěšnosti jednotlivců kraluje Pavel Fronk, který je jako jediný bez prohry. Jan Látka ztratil s Kunclem a spadl na druhé místo. Na dalších jsou hráči s dvěma prohrami – Šándor ze Sokola B, Šamberger z Holýšova a Řezáček z Jiskry.

OKRESNÍ SOUTĚŽ I. TŘÍDY
V soutěži kraluje nováček z Drahotína, který prohání zkušené týmy. Naposledy to odnesl Staňkov, kterému nestačily ani tři body Bauera, a Milavče C, které zatím marně hledají loňskou formu.

Také Kdyně splnila povinnost a oba své domácí zápasy vyhrála. V těsném závěsu za vedoucími týmy zůstává Chodská Lhota A, rovněž zatím bez prohry. V domácím prostředí si poradila s H. Týnem, který přijel bez jedničky Gabriela, a poté i s Blížejovem. Ondřej Bauer, zatím bez porážky, pomáhá vydatně Staňkovu, který se drží na současném čtvrtém místě.

První výhru si připsali Kramolínští po hře nad Milavčemi C. Ani Lenka Ševčíková nepomohla k vítězství hostů a ti zůstávají na posledním místě bez zisku bodů.

V boji o prvenství si to zřejmě rozdají Drahotínští se Kdyní a bez šancí není ani Chodská Lhota, která letos podává výborné výkony.

V boji o sestup drží Černého Petra zatím ´céčko´ z Milavčí. Bez starostí nejsou ani v Novém Kramolíně, Prapořišti a Blížejově.

V úspěšnosti jednotlivců zůstali bez prohry Bauer a Gabriel, následováni Šuranským z Chodské Lhoty, Krumlem a Kohoutem z Pocinovic, kteří utrpěli jednu porážku.

OKRESNÍ SOUTĚŽ II. TŘÍDY
Oba vedoucí týmy soutěže si udržují neporanitelnost, Hostouň A vyhrála v Chodské Lhotě i Hluboké a Babylonští přivítali silné Poběžovice C a D, které s přehledem vyhrály svá utkání.

Přestože týmy Drahotína, Jiskry, Holýšova či Poběžovic mohou ještě zamíchat pořadím a zkomplikovat situaci favoritům. K vzájemnému souboji o prvenství ve skupině se zřejmě schyluje mezi Babylonem a Hostouní. O vyrovnanosti prvních svědčí i pořadí úspěšnost jednotlivců, kde vede Krejčí z Babylonu před Auervekem z Hostouně.