Když minulý rok přijeli do Krchleb u Staňkova Vojta Dyk, Jakup Prachař, Ondra Soukup a spol., tedy kapela Night〜work, zdálo se, že je to na dlouhou dobu již naposled. Nejen nabytý kalendář, ale i herecká vytíženost některých členů kapely dávaly tušit, že skvělý koncert a ještě výjimečnější show se už nemusí opakovat.

Skupina Nightwork, která si z letošních hudebních cen Anděl odnesla hned tři sošky, se do Krchleb chystá i letos 2. července na další neformální vystoupení. A šušká se, že letos také dorazí „krása nebeská, dívka andělská“… Stejnojmenný hudební klip ve stylu chlapců z boybandů devadesátých let, kde se kluci z NW zase „předvádějí“ a rozjeli to natolik, že hudební klip je s hvězdičkou – tedy až „od osmnácti“ (možno vidět na www.nightwork.cz) – se stal hitem internetu.
Ale nejen kapela Nightwork letos přijede do Krchleb.

Spolu s ní přijedou i protagonisté fotbalového utkání mezi domácími borci z Krchleb a mužstva osobností - FC Pražský nářez A.C. - aby na krchlebském trávníku sehráli další exhibiční fotbalové utkání. Známý herec Ivan Trojan a patron celé akce přiveze i letos významné osobnosti, ale také skvělé fotbalisty. Účast přislíbili například režisér David Ondříček, Vojta Dyk, sportovní komentátoři Míra Bosák, Robert Záruba, David Kozohorský, hudebník Jan P. Muchow a další. V jednání jsou stále i další fotbalové osobnosti jako je Patrik Berger nebo Tomáš Řepka, zcela určitě ale dorazí Karel Rada a Zdeněk Svoboda. Jako host přijede předat cenu vítězi herec Alois Švehlík, nyní známý především ze seriálu Cesty domů.

V Krchlebech začíná fotbal v sobotu 2. července od 16.00 hodin, vystoupení Nightworku pak ve 21.00 hodin. Ani potom ale akce nekončí. Až do rána bude hrát bigbít druhé poloviny 20. století plzeňská formace Šerlok Houmles.

Kdo chce zažít výjimečný zábavný den a přitom se skvěle pobavit, nasaďte si tepláčky, dejte limonádičku a šup do Krchleb. O překvapení a známé tváře ani letos nebude nouze.