Na hřišti v Osvračíně začali předpoklady naplňovat od prvních minut utkání. V dobrých šancích se brzy ocitli Buršík a po něm Bláha. Skóre se měnilo po osmi minutách hry. Důrazný Bláha vybojoval u postranní čáry míč, potáhl jej a nakonec předložil před branku osamocenému Buršíkovi, který pohodlně poslal Jiskru do vedení – 1:0.

Domácí byli o dost lepší než soupeř, lépe kombinovali, byli důraznější a také daleko nebezpečnější. Jejich dominance ještě zesílila, když byl po půlhodině hry vyloučen stříbrský Ulč. Ten viděl červenou za to, že v šestnáctce skosil zezadu Buršíka, který se hnal na brankáře Baníku Dolejše. Nařízenou penaltu proměnil Javorský, který z pozice kapitána opět výtečně dirigoval mladý tým ´Benfiky´.

Vzápětí mohl náskok domácích zvýšit Bláha, ale Dolejš mu skočil pod nohy. Pět minut před koncem poločasu se po rohovém kopu Falouta dostal k tvrdé střele Hojda, ale hostující gólman zázračně vyrazil, stejně jako o chvíli později ránu Javorského z ještě větší blízkosti. V samém závěru poločasu se před Dolejše prokličkoval Buršík, ale minul branku.

Druhý poločas byl ve znamení obléhání stříbrské branky. Obranný val hostů ale prolomil až po dvaceti minutách Falout parádní trefou zpoza velkého vápna – 3:0. Trvalý tlak domácích dokázali hosté narušit pouze ojedinělými výpady, po jednom takovém snížili Pleškem na konečných 3:1. Stejným výsledkem zápas skončil, neboť další šance Jiskry už ke gólu nevedly.

Jiskra Domažlice B – Baník Stříbro 3:1 (2:0)

Branky: 8. Buršík, 31. Javorský z PK, 65. Falout – 77. Pleško. Rozhodčí: Šimek – Lego, Mazanec. DFA: Svoboda. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (30. Ulč). Diváci: 67.

Domažlice B: Straka – J. Korelus (67. Vísner), Pedro, T. Korelus, Hojda, Javorský, D. Lešek (60. T. Lešek), Waldmann, Falout, Buršík, Bláha. Trenér: Martin Steinbrücker, as. Antonín Vlček.

Stříbro: Dolejš – Zaoral, Kohut, Hřebík, Pavlas (46. Mikulovský), Pleško, Ulč, Tůma (70. Blažek), Korynta, Bůžek (70. Kertys), Vejvoda. Trenér: Josef Aubrecht, as. Karel Dongres.