II. třída 6. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A1A0601 Meclov A Kout A SO 29.09 16:30 Štěpán Třebnice
A1A0602 Kdyně Milavče SO 29.09 16:30 Rubáš Schwarz, Helget
A1A0603 Bělá Všeruby A SO 29.09 16:30 Majerčík Novotný, Vávra
A1A0604 Postřekov B Hostouň NE 30.09 16:00 Helget
A1A0605 Chodov A Kvíčovice SO 29.09 16:30 Kuzma
A1A0606 Osvračín A Bukovec SO 29.09 16:30 Pareský
A1A0607 Poběžovice Krchleby SO 29.09 16:30 Loukota

III. třída 6. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A2A0601 Újezd Hlohová SO 29.09 16:30 Svičarský
A2A0602 Draženov Klenčí B SO 29.09 16:30 Šporer
A2A0603 Česká Kubice Blížejov SO 29.09 15:00 Matějka
A2A0604 Koloveč C Tlumačov B SO 29.09 16:30 Hejda Únějovice
A2A0605 Srby Miřkov SO 29.09 16:30 Zavadil
A2A0606 Pocinovice A Poděvousy SO 29.09 16:30 Vogeltanz
A2A0607 Ch.Lhota Mrákov B NE 30.09 15:00 Hálek

IV. třída 6. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
A3A0602 Pocinovice B Staňkov C NE 30.09 15:00 Rubáš
A3A0603 Všeruby B Chodov B NE 30.09 14:00 Schwarz
A3A0604 Zahořany Osvračín B NE 30.09 15:00 Šporer
A3A0605 Meclov B Babylon NE 30.09 15:00 Zavadil
A3A0606 Mutěnín Bernartice SO 29.09 16:30 Rada
A3A0607 Oplotec Luženice SO 29.09 16:30 Šneberk

OPD 4. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
C1A0401 Ch.Újezd Poběžovice NE 30.09 10:00 Šneberk
C1A0402 Klenčí Kvíčovice NE 30.09 10:00 Plzák
C1A0403 Stráž Kdyně SO 29.09 14:00 Rada

OPSŽ 4. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
E1A0401 Holýšov Kdyně NE 30.09 14:30 PKFS
E1A0403 Koloveč Postřekov NE 30.09 10:00 Vogeltanz

OPMŽ 4. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
F1A0401 Holýšov Staňkov SO 29.09 10:00 Zavadil
F1A0402 Koloveč Domažlice B PÁ 28.09 16:30 Plzák
F1A0404 Poběžovice Mrákov SO 29.09 10:00 Matějka
F1A0405 Kdyně Horšovský Týn SO 29.09 10:00 Holeček

Liga seniorů 4. kolo

Zápas Domácí Hosté Den - Hod. Hlavní Asistenti Delegát Hřiště
Y1A0401 Holýšov Bělá PÁ 28.09 18:00 Rada
Y1A0402 Hostouň Krchleby PÁ 28.09 18:00 Štěpán
Y1A0403 Poběžovice Všeruby PÁ 28.09 18:00 Pohančeník