S týmy Ústí nad Labem a Českou Lípou se utkali v dalším pokračování II. ligy juniorů mladí florbalisté FbC Domažlice. A ze sportovní haly v Krupce si odvezli cenných šest bodů, když obě severočeská družstva porazila.

FbC Domažlice – Ústí n.L.
8:6 (3:1, 3:4, 2:1)
Domažličtí junioři se dostali do vedení již po padesáti sekundách hry, když se trefil Ondřej Suchý. Po dvou minutách už to bylo 2:0 po střele Jakuba Hrabíka. Ústí v úvodní třetině snížilo na 2:1, ale poslední slovo před první přestávkou měl Suchý, který druhým gólem v utkání zvýšil na 3:1.
Ve druhé patnáctiminutovce se skóre přelévalo ze strany na stranu. Ústí vyrovnalo na 3:3, ale Daniel Macek ve 21. min. vrátil Domažličanům vedení – 4:3 a stejný hráč přidal vzápětí druhý gól – 5:3. Hosté se však nevzdávali a srovnali na 5:5. Do šaten odcházeli podruhé spokojenější hráči z chodské metropole, když hattrick dokončil Macek.
Mladým florbalistům z Domažlic vyšel nástup do závěrečné třetiny, když Ondřej Baroch a Miroslav Kopecký zvýšili na 8:5. Hráči Ústí nad Labem se snažili nepříznivý vývoj zvrátit, ale snížili pouze na konečných 8:6.
Statistiky FbC Domažlice: Daniel Macek (3+0), Ondřej Suchý (2+0), Miroslav Kopecký, Ondřej Baroch a Jakub Hrabík (všichni 1+0) a Jiří Král (0+3).

Č. Lípa – FbC Domažlice
1:5 (0:0, 0:3, 1:2)
V první třetině se střídaly šance na obou stranách, ale skóre se měnilo až ve druhé patnáctiminutovce. Ve 22. minutě poslal domažlické juniory do vedení Jakub Hrabík. O dalších dvaatřicet sekund později Daniel Macek zvýšil na 2:0. Chvíli poté přidal Ondřej Baroch třetí gól Domažličanů - 3:0.
Juniorům z chodské metropole se dařilo i v závěrečné třetině, kdy se po trefách Jiřího Krále a Ondřeje Suchého dostali do pětigólového vedení. Hráči České Lípy se dočkali čestného úspěchu až čtyři vteřiny před závěrečným klaksonem, kdy překazili čisté konto výborně chytajícímu brankáři Martinovi Murínovi.
Statistiky FbC Domažlice: Daniel Macek (1+2), Ondřej Suchý (1+1), Jiří Král, Ondřej Baroch a Jakub Hrabík (1+0) a Miroslav Kopecký (0+1).

„Konečně po několika nevydařených zápasech jsme hráli opět svoji hru a dá se říct, že i pohledný útočný florbal. V Krupce jsme navázali na výhru proti Kadani a po zásluze dvakrát zvítězili. V prvním zápase proti Ústi nedohrál Martin Altmann, který nastoupil s horečkou. Ve druhém duelu se pro změnu zranil Daniel Macek. Dobrý výkon podal brankář Martin Murín. Je škoda, že jsme se v závěru utkání proti České Lípě vrhli zbytečně do útoku, ztratili jsme však míček a připravili tak o čisté konto Martina. Za předvedený výkon by si ho určitě zasloužil,“ okomentoval mistrovský dvojzápas v Krupce kapitán domažlických juniorů Jiří Král.

Sestava FbC Domažlice: Martin Murín – Jakub Hrabík, Martin a Václav Vondrovicové – Ondřej Baroch, Martin Altmann, Ondřej Suchý, Daniel Macek, Miroslav Kopecký a Jiří Král.