APM Kdyně B – Go Go H.Týn 4:4 (0:2, 1:0, 3:2)
Horšovskotýnští florbalisté dvakrát utkání vedli, 2:0, a 3:1, ale poté v závěru dotahovali jednogólový náskok Kdyně. Necelé tři minuty před koncem se jim podařilo srovnat zásluhou Josefa Hrušky. A když poté oba týmy neproměnily šance, skončilo utkání dělbou bodů. Góly: Martin Bureš 2, Ondřej Jakl, Milan Hutta – Miloš Stodola, Martin Podestát, Josef Dufek a Luboš Hruška.

Go Go H.Týn – Slávie Plzeň B 2:2 (1:0, 0:0, 1:2)
Domácí Go-Go poslal do vedení po necelých pěti minutách hry Václav Podskalský a stav 1:0 vydržel až do druhé minuty závěrečné třetiny, kdy hosté využili početní výhodu. V čase 33:57 minuty vrátil svou druhou trefou v utkání vedení Go-Go Podskalský, ale o pouhých pětatřicet sekund později Plzeňané srovnali na konečných 2:2.

Mirošov – APM Kdyně B 2:4 (0:1,0:0, 2:3)
Kdyně se proti houževnatě bránícímu soupeři nemohla dlouho střelecky prosadit. Povedlo se jí to až po deseti minutách hry zásluhou Ondřeje Jakla. Další změnu skóre přinesla až 4. a 8. minuta závěrečné třetiny, kdy na rozdíl tří gólů zvýšili Adam Honka a Milan Hutta. Mirošov vzápětí snížil na 1:3. Naštěstí pro Kdyni rychle odpověděl Hutta a i přes druhou trefu domácích si hosté výhru pohlídali.

Sokolov B – FbC Domažlice B 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Domažlickým florbalistům nevyšel úvod utkání, když brzy prohrávali o dva góly. Následně však při přesilovce Filip Bořík snížil. Domažličané se snažili o vyrovnání, ale neproměnili ani ty největší šance, a tak přišel trest v podobě dalších dvou gólů v jejich síti. Sedm minut před koncem utkání Ondřej Baroch vykřesal naději, ale následovaly další nevyužité brankové příležitosti a poté pátý gól Sokolova.

Domažlice B – Toužim 1:6 (0:1, 1:3, 0:2)
V tomto utkání měli více ze hry Domažličané, ale neproměnili řadu šancí. Naopak hosté proměnili rychlé brejky a dvě nabídnuté přesilovky. Čestný úspěch domácích vsítil za stavu 0:3 Baroch.

Sestavy
APM Automotive Kdyně: Jan Hořký – Stanislav Götz, Martin Bureš, Ondřej Jakl, Adam Honka, Antonín Kurc, Vojtěch Opl, Jiří Götz, Luboš Drmola, Eduard Kresl, Milan Hutta a Lukáš Motlík. Trenér: Stanislav Götz.

Go-Go Horšovský Týn: Radek Dufek – Václav Podskalský, Tomáš Urban, Radek Fořt, Stanislav Tanczoš, Martin Podestát, Miloš Stodola, Josef Hruška, Václav Sladký, Josef Dufek, Štěpán Handlovský a Miroslav Kopecký. Trenér: Karel Hencl.

FbC Domažlice B: Miroslav Fousek – Karel Fait, František Žlůva, Ondřej Stach, Daniel Bor, Tomáš Soukup, Adam Bernas, Jan Šandor, Ondřej Baroch a Filip Bořík. Trenér: František Žlůva.