FbC Domažlice – TBC 68 Ústí 1:15 (0:3, 1:4, 0:8)
Úvod utkání nabídl šance na obou stranách, které však zůstaly nevyužity. Skóre se měnilo poprvé v 5. minutě hry, kdy se trefil hostující Glatz. Rozhodující moment duelu přišel o dvě minuty později, kdy v rozmezí deseti sekund ústečtí florbalisté skórovali dvakrát a zvýšili tak na rozdíl tří gólů. Navíc na začátku druhé patnáctiminutovky přidali další dva góly a bylo jen otázkou, jakým brankovým rozdílem tento zápas skončí. Ve 21. minutě sice Tomáš Sýkora snížil při početní výhodě na 1:5, ale to bylo ze strany domažlického týmu vše. Poté se prosazovali pouze hosté a náskok neustále navyšovali. Výsledkem tak nakonec bylo patnáct branek v síti Miroslava Fouska.

USK Ústí - FbC Domažlice 14:4 (5:3, 5:0, 4:1)
Ústeckým florbalistům vyšel vstup do zápasu, když se během necelých šesti minut ujali třígólového vedení. Domažličtí hráči však zabojovali a zásluhou dvou tref Jakuba Kulhánka snížili na rozdíl gólu. Následně ústecký tým přidal čtvrtý gól, ale Petr Strnad vzápětí korigoval na 3:4. To však bylo ze stran mladých domažlických florbalistů na dlouho vše, až do stavu 10:3, kdy dokončil hattrick Kulhánek. Ale to bylo ze strany domácích vše, a ačkoliv bojovali, góly stříleli pouze Ústečtí.

„V prvním zápase jsme měli zbytečný respekt proti jednomu z velkých favoritů soutěže. Ve druhém utkání kluci bojovali, ale neproměnili v úvodu šance a nakonec vysoko prohráli. Výsledek 4:14 je pro nás krutý,“ okomentoval stručně nevydařený domácí dvojzápas trenér druholigových mladých domažlických florbalistů Dalibor Kubů.

FbC Domažlice: Miroslav Fousek. Pavel Kupčík – Petr Strnad, Zdeněk Pivoňka, Ondřej Stach, Jan Tauer, Tomáš Soukup, Jan Šandor, Jakub Kulhánek, Vojtěch Kalčík aTomáš Sýkora. Trenér: Dalibor Kubů.