Dvě porážky si na konto připsali florbalisté Go-Go Horšovský Týn v dalším pokračování IV. ligy mužů. Na palubovce domažlické sportovní haly podlehli jak Tachovu, tak i jednomu z favoritů soutěže, Ostrovu nad Ohří.


Tachov – Go-Go H.Týn
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Florbalistům Tachova se vyvedl úvod utkání, když už po čtyřech minutách skóroval Martin Rybář a načal svůj pozdější hattrick – 1:0. Následovaly další šance domácích, bohužel je nevyužili. A tak přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu hostů. V čase 12:26 se trefil David Koráš po přihrávce Vlastimila Podskalského – 1:1.
Ve druhé patnáctiminutovce hráči z Horšovského Týna faulovali pronikajícího Jakuba Křišťana a Rybář se z trestného nájezdu nemýlil – 2:1.
O pár minut později měli tachovští florbalisté další výhodu trestného střílení, ale to Křišťan tentokrát neproměnil.
Hráči Go-Go vycítili šanci, začali mít více ze hry, ale nedokázali překonat výborně chytajícího Josefa Langmajera. Stav 2:1 vydržel až do závěrečné minuty střetnutí, v ní se povedlo domácím dát dva góly. Nejprve v čase 44:12 minuty dokončil hattrick Rybář a o čtrnáct vteřin později pečetil vítězství Tachova Lukáš Linha – 4:1.


Go-Go H.Týn – Ostrov
2:6 (0:2, 0:2, 2:4)
Favorizovaný tým Ostrova se ujal v první dvouminutovce dvougólového vedení a ve druhé třetině přidal další dvě branky. Na začátku závěrečného dějství, přesněji v čase 30:53, snížil Vlastimil Podskalský na 1:4.
O další tři minuty později kapitán Stanislav Tanczoš využil přesilovku – 2:4. Dvacet sekund nato se dostával do šance Jakub Obrtlík, přišel však o míček a z následného protiútoku skórovali hosté – 2:5.
Ve 38. minutě navíc měli hosté Ostrova početní výhodu, kterou ihned po rozehrání zužitkovali – 2:6.
Florbalisté z Horšovského Týna se snažili nepříznivý vývoj zvrátit, ale soupeř si náskok pohlídal.
Sestava Go-Go H. Týn: Radek Dufek – Martin Királ, Petr Plášil, David Černý, Stanislav Tanczoš, Jakub Obrtlík, Petr Herian, David Koráš, Ondřej Císler a Vlastimil Podskalský.