Chodové k víkendovému dvoukolu odcestovali do Tachova, kde v místní sportovní hale změřili své florbalové dovednosti s rezervou plzeňského FBC a výběrem Klatov.

V prvním utkání čekal domažlické hráče záložní tým FBC Plzeň. Borci ze západočeské metropole začali utkání aktivněji a již v páté minutě slavili vedoucí branku. Vyrovnání však přinesl dvaadvacet vteřin po začátku prostřední části hry domažlický Josef Hruška, který, jak se později ukázalo, byl ústřední postavou Chodů celém hracím kole. Vyrovnaný duel pomalu, ale jistě směřoval do prodloužení. To ale Domažlice v závěrečných deseti minutách odmítly, když vstřelily tři branky a zvítězily 4:1.

Ve druhém duelu se domažličtí borci utkali se silnými Klatovy. V tomto zápase měl mírně navrch soupeř, což ostatně dokazuje také statistika střeleckých pokusů, která vyzněla zcela jasně pro klatovské florbalisty. Domažlice ale ukázaly velkou produktivitu v zakončení, když z devatenácti střel pětkrát propasírovaly míček do klatovské svatyně. A nakonec z toho bylo další vítězství, tentokrát těsné 5:4.

Domažlice se díky zisku šesti bodů posunuly v tabulce regionální mužské elity na páté místo. Další zápasy hrají Chodové až po Novém roce. V sobotu 12. ledna vyzvou v souboji rezervních týmů plzeňskou Slavii a pak také sedmý Florbal Sokolov B.

Jiskra Domažlice B – FBC Plzeň B 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 16. Z. Pivoňka, 35. Hruška (Havlíček), 38. Hruška (Havlíček), 44. Z. Pivoňka (Hruška) – 5. Lavička (Polák). Rozhodčí: Tomášek, Bejčková. Střely: 17:22. Diváci: 10. Sestava Jiskry Domažlice B: Jůna – M. Pivoňka, Holub, Podlipský, Eibisch, Šimůnek, Havlíček, Málek, Hruška, Z. Pivoňka.

Klatovy – Jiskra Domažlice B 4:5 (0:1, 1:2, 3:2)
Branky a nahrávky: 20. Nechoďomů (Voráček), 32. Polomis (Morava), 39. Gajdoš (Voráček), 45. Polomis (Votava) – 9. Šimůnek (Havlíček), 16. Hruška (Šimůnek), 30. Hruška (Z. Pivoňka), 41. Hruška (Z. Pivoňka), 43. M. Pivoňka. Rozhodčí: Oberta, Bejčková. Střely: 32:19. Diváci: 10. Sestava Jiskry Domažlice B: Jůna – M. Pivoňka, Holub, Podlipský, Eibisch, Šimůnek, Havlíček, Málek, Hruška, Z. Pivoňka.

Ostatní výsledky 11. a 12. kola: Koterov – Sokolov B 11:4, Stod – Horažďovice 8:5, Sokolov B – Forsee 7:1, Slavia B – Koterov 3:6, Forsee – Stod 2:8, Horažďovice – Slavia B 8:6, FBC Plzeň B – Cheb 6:5, Tachov – Klatovy 3:4, Cheb – Vejprnice 6:14, Vejprnice – Tachov 10:4.