Hráči Go-Go nejprve ve skupině rozstříleli FLK Tachov 14:0 a poté podlehli karlovarským Hurikánům 5:7, ačkoliv vedli už 5:0! Ve skupině tak obsadili druhé místo a čekal je souboj o bronz. V něm nedali šanci Sokolovu a po výhře 9:1 se radovali z třetí příčky.

Go-Go H.Týn – FLK Tachov 14:0 (5:0, 5:0, 4:0)
Florbalisté Go-Go proti soupeři hrajícímu s jedním hráčem na střídání potvrdili roli favorita a v utkání hraném na třikrát osm minut čistého času se čtrnáctkrát gólově prosadili. Střelecky se zaskvěl Robert Hunsdorfer, autor čtyř branek. Sedm kanadských bodů zaznamenal Jonáš Kreysa, který dvakrát překonal tachovského gólmana a na dalších pět gólů přihrál spoluhráčům.

Góly Go-Go: Robert Hunsdorfer 4, Josef Tomášek, Jonáš Kreysa, Matěj Hencl, Lukáš Királ po 2, Vít Malý a Darek Kastelic. Asistence Go-Go: Jomáš Kreysa 5, Matěj Hencl 2, Slavomír Kozák, Josef Tomášek a Vít Malý.

Go-Go H.Týn – K. Vary 5:7 (2:0, 3:1, 2:6)
Od úvodu utkání hráli florbalisté Go-Go aktivně a odměnou jim byly dva góly v síti K. Varů po trefách Jonáše Kreysy. Navíc na začátku třetí třetiny svěřenci Karla Hencla využili přesilovku – 3:0. Hosté se snažili o vyrovnání, ale Horšovský Týn podržel brankář Popovič. Navíc se do druhé přestávky prosadili Jonáš Kreysa, který dokončil hattrick, a Vojta Vychopeň. Stav 5:0 pro Go-Go nenasvědčoval tomu, že by měl o vítězství přijít. Hned na začátku závěrečné třetiny snížili Hurikáni na 1:5. Rychle vstřelený gól je nabudil, do konce zápasu se prosadili ještě šestkrát a radovali se nejen z výhry 7:5, ale i prvenství ve skupině. Čekal je souboj o první místo, zatímco Go-Go utkání o bronz.

Góly Go-Go: Jonáš Kreysa 3, Matěj Hencl a Vojta Vychopeň. Asistence Go-Go: Josef Tomášek a Lukáš Királ.

O bronz: Go-Go H. Týn – Sokolov 9:1 (4:0, 2:0, 3:1)
V duelu o třetí místo neponechali svěřenci Karla Hencla nic náhodě a po celý zápas soupeře přehrávali. Bylo jen otázkou, jakým skóre utkání skončí. Střelecky se tentokrát zaskvěl Darek Kastelic, který vsítil čtyři góly. Dvakrát se trefil Lukáš Királ, který přidal dvě asistence. O zbylé branky se podělili Kozák, Matěj Hencl a Vychopeň.

Góly Go-Go: Darek Kastelic 4, Lukáš Királ 2, Slavomír Kozák, Matěj Hencl a Vojta Vychopeň. Asistence Go-Go: Vojta Vychopeň 3, Lukáš Királ 2, Matěj Hencl, Jan Málek a Robert Hunsdorfer.

Go - Go Horšovský Týn: Martin Popovič – Slavomír Kozák, Darek Kastelic, Matěj Kmetík, Lukáš Királ, David Fischer, Matěj Hencl, Jonáš Kreysa, Mathias Westerdijk, Josef Tomášek, Vojta Vychopeň, Jan Málek a Robert Hunsdorfer. Trenér: Karel Hencl.