Slavoj Tachov – Go Go H. Týn 3:9
Začátek zápasu s Tachovem byl podobný zápasu starších žáků Go Go H. Týn proti Domažlicím. Velký závar před brankou soupeře, střely z dálky i zblízka, ale gól žádný. V prvních dvou minutách nastřelili hráči Go Ga třikrát tyč! Nakonec se jim v první třetině podařilo dát jen jeden gól. Při šancích domácího Slavoje hosty dvakrát podržel gólman Josef Tomášek, který zlikvidoval samostatné úniky soupeře, když obránci Go Ga ve snaze podpořit útok a dát gól zapomínali na povinnosti. Začátek druhé části se ale hostům povedl, nastříleli pět gólů po pěkných kombinacích. Ve třetím dějství zvolnili a soupeř korigoval konečný výsledek třemi góly.
Branky: Királ 4, Kreysa 2, Malý 2, Hencl 1. Asistence: Tomášek, Kozák, Királ, Kreysa 2.

Go Go H. Týn – FbC Plzeň 4:6
Silný tým Plzně dostal v začátku florbalisty H. Týna pod velký tlak a ti po třech minutách prohrávali 0:2 a museli udělat změny v sestavě i v rozestavení. Ve druhé půli se týnským podařilo srovnat na 3:3. Plzeňany však vyrovnání nijak zvlášť neznervóznilo a po chybě domácích v obraně, kdy obránce netrefil míček florbalkou ani nohou, doputovala přihrávka až k útočníkovi, který stál za ním a ten se střelou do odkryté branky nemýlil – 3:4. Pak přišly dvě smolné teče a byly z toho dva ´vlastňáky´. V závěru se povedlo snížit na konečných 4:6.
Branky: Királ 1, Kreysa 2, Hunsdorfer 1 + 2 vlastní. Asistence: Királ, Kreysa.

Go Go H. Týn - Sokolov 8:1
Po tříhodinové pauze šli týnští mladíci do boje o bronz. Hned v 1. minutě dali Sokolovu dva góly. Ve 3. minutě to bylo 3:0 a hráči Go Go měli zápas pod kontrolou. Soupeř pak sice přitvrdil, ale to na zvrat v utkání nestačilo. Zápas nedohrál Mathias Westerdijk, který si zvrkl kotník.
Branky: Kastelič 1, Hencl 1, Kreysa 5, Vychopeň 1. Asistence: Kmetík 1, Királ 2, Hencl 2, Málek 1, Hunsdorfer 1.
Sestava Go Go H. Týn: Tomášek – Kastelič, Kozák, Kmetík (C), Királ, Westerdijk, Hencl, Kreysa, Málek, Herzer, Vychopeň, Malý, Hunsdorfer.