Dvě cenné výhry si připsali na konto v dalším pokračování II. ligy dorostenců mladí florbalisté FbC Domažlice. V Plzni totiž nejprve porazili 5:2 domácí tým, kterému do té doby patřilo průběžné druhé místo, poté zdolali i lídra soutěže ze Stodu 7:5. Ve druhé lize tak svěřencům Dalibora Kubů a Václava Cihly patří nyní druhé místo a mají nakročeno k postupu do vyšší soutěže.

Plzeň – FbC Domažlice 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
Trenér mladých domažlických florbalistů Dalibor Kubů nemohl v Plzni počítat s Tomášem Kmentem, který se zranil při tréninku. Úvod zápasu patřil domácím hráčům, ale hosty podržel gólman Patrik Kouřík. Ten kryl v utkání celkem 25 střel ze sedmadvaceti. Byli to hosté, kteří se po třech minutách hry dostali zásluhou Luboše Řezáčka do vedení. Domácí v čase 7:37 minuty vyrovnali, o sedm vteřin později však svým premiérovým gólem v soutěži Vojtěch Jahn vrátil domažlickému týmu jednogólový náskok. Ve druhé třetině padl jediný gól, a to do plzeňské sítě, když se trefil kapitán FbC Domažlice Zdeněk Pivoňka. Navíc v úvodu závěrečného dějství na rozdíl tří gólů zvýšil svou druhou trefou v zápase Řezáček. Plzeňané sice snížili, ale o chvíli později napodobil v domažlickém dresu dvougólového Řezáčka také Pivoňka a pečetil výhru svého týmu.

FbC Domažlice – Stod 7:5 (2:1, 2:1, 3:3)
Domažlickým florbalistům vyšel úvod zápasu s lídrem soutěže, když už po dvaceti vteřinách hry skóroval Zdeněk Pivoňka a načal tak své pozdější čtyřgólové představení. Stod za další tři minuty vyrovnal, ale v 10. minutě vrátil vedení Domažlicím Vojtěch Jahn. Za stavu 2:1 odcházely oba týmy do šaten. Stejný průběh jako první třetina nabídla i prostřední část hry. Tu vyhráli svěřenci Dalibora Kubů opět 2:1 po trefách Pivoňky a Michala Meleckého. V závěrečné třetině se mladí florbalisté z Domažlic dostali do třígólového vedení 6:3, když na 5:3 zvýšil Jan Šimůnek a posléze hattrick dokončil Pivoňka. Mladí florbalisté Stodu se nevzdávali a v 11. minutě snížili na rozdíl branky 6:5. Poslední slovo však měl při power – play hostů Pivoňka, který potvrdil zaslouženou výhru Domažlic.

„V obou utkáních podali kluci vynikající kolektivní výkon. Hráli zodpovědně jak v útoku, tak i v obraně. Povedlo se jim porazit přední týmy soutěže a ukázali tak, že mají na to porvat se o postup do vyšší soutěže. Výborně tentokrát zahrál Zdeněk Pivoňka, který táhl tým a odehrál jedny z nejlepších utkání,“ zhodnotil vystoupení mladých florbalistů ve II. lize dorostu jeden z trenérů Dalibor Kubů.

FbC Domažlice: Patrik Kouřík, Michal Svoboda – Zdeněk Pivoňka, Michal Melecký, Luboš Řezáček, Jan Holub, Jan Šimůnek, Tomáš Votava, Ondřej Penc, Pavel Fazekaš, Vojtěch Jahn a Jan Tauer. Trenéři: Dalibor Kubů a Václav Cihla.