Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Z Chebu přivezli florbalisté A týmu jednu výhru

Cheb – Napůl úspěšní byli florbalisté A-týmu FbC Domažlice, kteří v dalším pokračování III. ligy mužů na palubovce chebské sportovní haly podlehli nejprve Ostrovu těsně 3:4, ale poté porazili rezervu FbC Plzeň 7:6, ačkoliv prohrávali už 2:6!

19.2.2012

Ondřej Baroch z FbC Domažlice.Foto: Karel Fait

Ostrov – FbC Domažlice 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
Domažličtí florbalisté mohli jít po osmi minutách hry do vedení, ale Martin Kubů trestné střílení neproměnil. Vše si vynahradil pět minut poté, kdy se gólově prosadil po přihrávce Ondřeje Stacha – 0:1. Hráči Ostrova na začátku druhé třetiny otočili při početní výhodě na 2:1, ale poté se v domažlickém dresu prosadil Ondřej Baroch – 2:3. V závěrečné patnáctiminutovce domácí nejprve při přesilovce vyrovnali a poté se necelé čtyři minuty před koncem zápasu dostali do vedení. Domažličané se snažili o vyrovnání, ale i přes jejich velikou snahu Ostrov těsnou výhru uhájil.

FbC Domažlice – FbC Plzeň 7:6 (0:4, 2:2, 5:0)
V dresu plzeňské rezervy se představili hned tři odchovanci domažlického florbalu – Jan Hrabík, Marek Szabo (oba zaznamenali po dvou gólech) a Robert Kubica. Plzeňáci v utkání vedli po první třetině 0:4 a před začátkem závěrečné patnáctiminutovky 2:6. Tu však Domažličané vyhráli 5:0 (!), když se čtyřikrát prosadil agilní Ondřej Baroch (autor celkem 6 gólů) a jednou Ondřej Stach, pro kterého to byla premiérová trefa v soutěži.

FbC Domažlice: Pavel Nožíř, Petr Bozděch – Zdeněk Opálka, Martin Kubů, Ondřej Stach, Filip Bořík, Martin Vondrovic, Jaroslav Bečka a Ondřej Baroch. ⋌

19.2.2012 VSTUP DO DISKUSE
Jan Doležel vystoupí v Klenčí.

Varhanní festival v Klenčí uzavře Jan Doležel

Kriminalisté obvinili pět dealerů pervitinu

Fanoušci jsou nároční, ale dokáží nás hlasitě ocenit

Mrákov – Hudební žně mají v tomto období fanoušci rockové muziky. Minulou sobotu si v mrákovském kulturním domě užili koncert kapel Dymytry a Komunál, v tu následující, 21. října tam od 20.30 hodin vystoupí kapela Kečup. Jedním z členů populární skupiny je zpěvák a kytarista Dan Dobiáš.

Loučim – V neděli 15. října odpoledne se v restauraci pana Matějky uskutečnilo další setkání přátel harmonik, tentokrát s hojnou bavorskou účastí nejen nástrojů, ale i obecenstva z okolí Degendorfu.

Zloděj ukradl ve Všerubech motorovou pilu

Všeruby – Neznámý pachatel v průběhu uplynulého měsíce ve Všerubech prošel neoploceným pozemkem ke kůlně, kde odstranil visací zámek zajišťující její dveře.

Nebude to jednoduché, míní kouč Vrba

Lucern (od zvláštního zpravodaje Deníku) – V české lize suverénně kralují a zdolávají jednu těžkou překážku za druhou. A uspět chtějí také v Evropské lize. Fotbalisty Viktorie Plzeň čeká dnes večer třetí zápas ve skupině G – na stadionu v Lucernu se postaví FC Lugano, poslednímu týmu ve skupině.