Ostrov – FbC Domažlice 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
Domažličtí florbalisté mohli jít po osmi minutách hry do vedení, ale Martin Kubů trestné střílení neproměnil. Vše si vynahradil pět minut poté, kdy se gólově prosadil po přihrávce Ondřeje Stacha – 0:1. Hráči Ostrova na začátku druhé třetiny otočili při početní výhodě na 2:1, ale poté se v domažlickém dresu prosadil Ondřej Baroch – 2:3. V závěrečné patnáctiminutovce domácí nejprve při přesilovce vyrovnali a poté se necelé čtyři minuty před koncem zápasu dostali do vedení. Domažličané se snažili o vyrovnání, ale i přes jejich velikou snahu Ostrov těsnou výhru uhájil.

FbC Domažlice – FbC Plzeň 7:6 (0:4, 2:2, 5:0)
V dresu plzeňské rezervy se představili hned tři odchovanci domažlického florbalu – Jan Hrabík, Marek Szabo (oba zaznamenali po dvou gólech) a Robert Kubica. Plzeňáci v utkání vedli po první třetině 0:4 a před začátkem závěrečné patnáctiminutovky 2:6. Tu však Domažličané vyhráli 5:0 (!), když se čtyřikrát prosadil agilní Ondřej Baroch (autor celkem 6 gólů) a jednou Ondřej Stach, pro kterého to byla premiérová trefa v soutěži.

FbC Domažlice: Pavel Nožíř, Petr Bozděch – Zdeněk Opálka, Martin Kubů, Ondřej Stach, Filip Bořík, Martin Vondrovic, Jaroslav Bečka a Ondřej Baroch. ⋌