Finále letošní florbalové Chodské ligy si zahrají Pitbull Tlumačov a Fireballs Klatovy

DOMAŽLICE - Vítězové základní části Chodské ligy ve florbalu, Pitbulové z Tlumačova, a klatovští Fireballs změří tuto sobotu 12. května od 16.30 hodin své síly ve finále soutěže.

8.5.2007

Florbal - ilustrační foto.Foto: DENÍK/Milan Ježek

Zatímco Tlumačov přehrál 2:1 na zápasy FbC Domažlice, Fireballs zdolali dvakrát v prodloužení Men in Black stejným poměrem 4:3. Poražené týmy se utkají stejný den od 15 hodin o třetí místo.

Fireballs Klatovy – Men in Black
4:3 po prodl. (1:1, 1:1, 1:1)

Hned v úvodu vyzkoušel pozornost klatovského gólmana Fořt, na druhé straně kapitán Petr Hodl orazítkoval tyčku Nožířovy branky. Ve 4. minutě Stloukal ideálně našel Sladkého, který poslal ´blekouše´ do vedení – 0:1. O čtyři minuty nato bylo srovnáno, Podráský vymetl růžek – 1:1. Další změnu skóre přinesla druhá minuta druhé třetiny, kdy Kůra se zmocnil míčku a prostřelil Nožíře 2:1. Florbalisté Men in Black se nevzdávali a ve 26. minutě se dočkali vyrovnání, když střelu Podskalského dorazil za Škrabálkova záda Husník – 2:2. Minutu nato Podskalský orazítkoval břevno. Fireballs vyšel rovněž vstup do závěrečné patnáctiminutovky, kdy skóroval Petr Hodl – 3:2. ´Blekouši´ se nevzdávali, domácí zatlačili do jejich obranné třetiny a tři minuty před závěrečným klaksonem Hlaváč vyrovnal na 3:3. Do konce střetnutí se skóre již nezměnilo, a tak následovalo prodloužení. V něm se střídaly šance na obou stranách, v 7. minutě však unikl Kůra, přihrál nabíhajícímu Petru Hodlovi, který poslal klatovský tým do finále.
⋌Stav série: 2:0.

FbC Domažlice – Pitbul Tlumačov
6:5 po prodl. (2:0, 1:3, 2:2)

Oba týmy hrály aktivně, ale skóre se měnilo poprvé v 11.minutě po střele Plocara. Minutu před koncem první třetiny na 2:0 pro domažlický tým zvýšil Cích. V úvodu druhé patnáctiminutovky Pitbulové v rozmezí 31 sekund po trefách Jiřího Humla a Josefa Hrušky vyrovnali na 2:2. Navíc ve 21. minutě Jakub Vondrovic poslal Tlumačov do vedení 2:3. Domažličané se nevzdávali a Václav Vondrovic vyrovnal. V závěrečné třetině se strhl obrovský boj. Tlumačovští se dvakrát ujali vedení, ale domácí pokaždé vyrovnali. Na konečných 5:5 dvacet sekund před závěrečným klaksonem vyrovnal David Hlaváč. Navíc ve druhé minutě prodloužení překonal Horna Cích a vynutil tak pro mladé domažlické hráče třetí, rozhodující zápas o postup do finále. Střelci: Pavel Cích 2, David Hlaváč, Jiří Kurc, Ondřej Plocar, Václav Vondrovic – Jiří Huml 2, Josef Hruška, Jakub Vondrovic a Václav Hruška.

Pitbul Tlumačov – FbC Domažlice
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)

Florbalisté Tlumačova se ujali po sedmi minutách hry vedení po střele Mlynára, ale David Hlaváč šest sekund před první přestávkou srovnal na 1:1. Neuplynuly ani dvě minuty druhé třetiny a Martin Podestát vrátil Pitbulům vedení. Navíc o čtyři minuty později Pavel Kůst zvýšil na 3:1.
Mladí domažličtí hráči bojovali a pět minut před závěrečným klaksonem Jakub Kulhánek snížil na rozdíl branky. Hosté se poté snažili o vyrovnání, ale Pitbulové těsný náskok uhájili a radovali se z postupu do finále.
⋌Stav série: 2:1.

8.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Strojírenští technici kontroly kvality, 21 000 Kč

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti Kontrolor kvality. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme vyučení, znalost základních druhů měření, čtení technických výkresů. Nabízíme: po roce smlouvu na dobu neurčitou, stravenky zdarma, 5 týdnů dovolené. Životopisy zasílejte na adresu: nabor@pehtoo.com, nebo vyplňte dotazník na vrátnici firmy (24 hodin denně).. Pracoviště: Pehtoo a. s. - provozovna horšovský týn, Masarykova, č.p. 194, 346 01 Horšovský Týn. Informace: Šárka Vojtěchová, +420 379 417 120.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 35 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič skupiny C+E. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Přijmeme řidiče skupiny C+E, volné víkendy. Více informací po telefonu 602 432 178 nebo e-mail mhrusa@seznam.cz. Pracoviště: Hrůša m & m, s.r.o., Kozinova, č.p. 305, 344 01 Domažlice 1. Informace: Marek Hrůša, +420 602 432 178.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 30 000 Kč

Zubní lékaři bez specializace zubní lékař/ka. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Praxe výhodou., U cizinců nutné povolení Lékařské komory.. Pracoviště: Mudr. boris vlk, Dukelská, č.p. 96, 344 01 Domažlice 1. Informace: Boris Vlk, +420 379 724 985,603 713 808.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 20 000 Kč

Učitelé na 1. stupni základních škol učitel/ka I. stupně. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: aprobace učitel 1. stupně se zaměřením na AJ. Pracoviště: Základní škola osvračín, okres domažlice, příspěvková organizace, 345 61 Staňkov. Informace: Vlasta Pflugová, +420 379 427 039.

Začalo krajské hledání dopravců

Recylojízda. Ilustrační oto

Recyklojízda navštívila Domažlice a Horšovský Týn

Legální i zcela ilegální autohoničky a mexické sukně ve Strážnici: videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 23. až 24. června 2018.

Chodský hrad vystavuje koláže žáků z nové školy

Domažlice – Výtvarné koláže inspirované básní Jana Nerudy Dědova mísa jsou k vidění v domažlickém Chodském hradu.

Krásky z Brazílie, Kostariky i Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny E

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.