Zatímco Tlumačov přehrál 2:1 na zápasy FbC Domažlice, Fireballs zdolali dvakrát v prodloužení Men in Black stejným poměrem 4:3. Poražené týmy se utkají stejný den od 15 hodin o třetí místo.

 

Fireballs Klatovy – Men in Black
4:3 po prodl. (1:1, 1:1, 1:1)

 

Hned v úvodu vyzkoušel pozornost klatovského gólmana Fořt, na druhé straně kapitán Petr Hodl orazítkoval tyčku Nožířovy branky. Ve 4. minutě Stloukal ideálně našel Sladkého, který poslal ´blekouše´ do vedení – 0:1. O čtyři minuty nato bylo srovnáno, Podráský vymetl růžek – 1:1. Další změnu skóre přinesla druhá minuta druhé třetiny, kdy Kůra se zmocnil míčku a prostřelil Nožíře 2:1. Florbalisté Men in Black se nevzdávali a ve 26. minutě se dočkali vyrovnání, když střelu Podskalského dorazil za Škrabálkova záda Husník – 2:2. Minutu nato Podskalský orazítkoval břevno. Fireballs vyšel rovněž vstup do závěrečné patnáctiminutovky, kdy skóroval Petr Hodl – 3:2. ´Blekouši´ se nevzdávali, domácí zatlačili do jejich obranné třetiny a tři minuty před závěrečným klaksonem Hlaváč vyrovnal na 3:3. Do konce střetnutí se skóre již nezměnilo, a tak následovalo prodloužení. V něm se střídaly šance na obou stranách, v 7. minutě však unikl Kůra, přihrál nabíhajícímu Petru Hodlovi, který poslal klatovský tým do finále.
⋌Stav série: 2:0.

 

FbC Domažlice – Pitbul Tlumačov
6:5 po prodl. (2:0, 1:3, 2:2)

 

Oba týmy hrály aktivně, ale skóre se měnilo poprvé v 11.minutě po střele Plocara. Minutu před koncem první třetiny na 2:0 pro domažlický tým zvýšil Cích. V úvodu druhé patnáctiminutovky Pitbulové v rozmezí 31 sekund po trefách Jiřího Humla a Josefa Hrušky vyrovnali na 2:2. Navíc ve 21. minutě Jakub Vondrovic poslal Tlumačov do vedení 2:3. Domažličané se nevzdávali a Václav Vondrovic vyrovnal. V závěrečné třetině se strhl obrovský boj. Tlumačovští se dvakrát ujali vedení, ale domácí pokaždé vyrovnali. Na konečných 5:5 dvacet sekund před závěrečným klaksonem vyrovnal David Hlaváč. Navíc ve druhé minutě prodloužení překonal Horna Cích a vynutil tak pro mladé domažlické hráče třetí, rozhodující zápas o postup do finále. Střelci: Pavel Cích 2, David Hlaváč, Jiří Kurc, Ondřej Plocar, Václav Vondrovic – Jiří Huml 2, Josef Hruška, Jakub Vondrovic a Václav Hruška.

 

Pitbul Tlumačov – FbC Domažlice
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)

 

Florbalisté Tlumačova se ujali po sedmi minutách hry vedení po střele Mlynára, ale David Hlaváč šest sekund před první přestávkou srovnal na 1:1. Neuplynuly ani dvě minuty druhé třetiny a Martin Podestát vrátil Pitbulům vedení. Navíc o čtyři minuty později Pavel Kůst zvýšil na 3:1.
Mladí domažličtí hráči bojovali a pět minut před závěrečným klaksonem Jakub Kulhánek snížil na rozdíl branky. Hosté se poté snažili o vyrovnání, ale Pitbulové těsný náskok uhájili a radovali se z postupu do finále.
⋌Stav série: 2:1.