Domažlice – Rokycany 4:5 pn (0:0, 1:1, 3:3)
V úvodní třetině se diváci gólu nedočkali, přitom šancí si oba celky vytvořily dost. Brankáři však byli výteční.

Druhou třetinu zahájila Jiskra náporem, ale Jan Tauer na Barnu nevyzrál, stejně tak i Kurc a Kubica. Trest přišel za šest minut. Hostující Vlach si všiml, že má domácí gólman zakrytý výhled, a překvapil ho přesnou střelou ze střední vzdálenosti – 0:1. Hned po rozehrání se po kombinaci s Boříkem dostal do zakončení Kubů, ale z úhlu trefil jen ležícího Barnu. Bořík pak své skvělé střídání zakončil přihrávkou V. Vondrovicovi, jenže ten netrefil odkrytou bránu. Tlak domácích rostl a hosté si začli pomáhat fauly. První oslabení za sekání ještě přežili, když ale na trestnou za stejný prohřešek proti Barochovi zamířil Soukup, Kubů vyrovnal – 1:1. Asistenci si připsal Kubica. Ve zbývajících čtyřech minutách šance střídala šanci.

Závěrečné dějství začali lépe hosté, ale Bozděch svůj tým podržel. Domácí poté nevyužili dvě přesilovky. Jak se však počty hráčů vyrovnaly, podnikli Kurc s V. Vondrovicem protiútok a druhý jmenovaný místo přihrávky nádhernou trefou ze strany vymetl protější růžek branky – 2:1. Brzy poté ale domácí ztratili míček ve středu hřiště a Vlach vyrovnal – 2:2. Hosté si urputně hleděli tahouna Domažlic Barocha, mnohdy i ve dvou, ale ve 49. minutě hostující Strohschneider polevil v ´osobce´ a domácí ´kápo´ hned trestalo – 3:2. Za necelou minutu zvýšil po parádně zakončeném úniku Řezáček – 4:2. Zdálo se, že Chodové kráčí za vítězstvím.

Jenže za tři minuty Král ze standardky snížil na 4:3, a když pak domácí V. Vondrovic nastřelil tyč, Vlach pět minut před koncem vyrovnal a završil hattrick – 4:4. V prodloužení byli sice aktivnější domácí, ale po čtyřech minutách musel na trestnou V. Vondrovic. Zápas tak dospěl do nájezdů, které rozhodl ´hrobník´ Jiskry Vlach.

FbC Jiskra Domažlice: Bozděch – Boroš, V. Vondrovic, Stach, Stodola, Baroch, Kurc, J. Tauer, Kubů, Andrle, M. Vondrovic, Řezáček, Bořík, Kubica.