Florbalisté Domažlic v poháru zdolali Kobylisy

Domažlice /FOTOGALERIE/ – Druholigové Kobylisy přivítali v neděli 8. září ve 2. kole Poháru České pojišťovny třetiligoví florbalisté Jiskry. Na domácí palubovce sportovní haly nakonec Pražany zdolali 9:7. O svém vítězství a postupu do 3. kola rozhodli svěřenci Dalibora Kubů a Václava Cihly st. v závěrečné třetině, kterou vyhráli 4:1. Ve třetím pokračování poháru v západočeském derby přivítali odvěkého rivala z Plzně.

17.9.2013

Z pohárového utkání FbC Jiskra Domažlice a Sokol Kobylisy.Foto: Deník/ Václav Tauer

FbC Domažlice – Kobylisy 9:7 (2:3, 3:3, 4:1)

Úvod utkání vyšel lépe Pražanům. Ti dvěma přesnými střelami z pravé strany vymetli horní růžek Bozděchovy branky a během šesti minut se ujali dvougólového vedení. Domácí se nevzdali a odměnou jim byl gól Zdeňka Opálky – 1:2. Jenže o pár minut později Pražané podnikli rychlý brejk – 1:3. V závěru úvodní třetiny měli domažličtí florbalisté výhodu trestného úderu, který rychle rozehrál Luboš Řezáček, a hostující brankář viděl míček až v růžku své ´klece´ – 2:3.

I ve druhé třetině pokračoval oboustranně rychlý florbal s šancemi a góly na obou stranách. Nejprve srovnal na 3:3 kapitán domácích Ondřej Baroch a za další dvě minuty stejný hráč poslal Chody poprvé v utkání do vedení. Z toho se však neradovali dlouho, neboť Kobylisy využily potřetí zásluhou Kočího přesilovou hru – 4:4. Navíc Pražané po dalším rychlém brejku otočili na 4:5. Domácí se nevzdali, Filip Bořík si nadvakrát vyměnil míček s Václavem Vondrovicem a srovnal na 5:5. Závěr druhé dvacetiminutovky patřil hostům, když pět vteřin před druhou přestávkou zakončil výborně rozehranou standardní situaci nikým nehlídaný Malina – 5:6.

Nástup do závěrečné třetiny patřil domácím, kteří během pěti minut otočili třemi góly vývoj utkání. Nejprve Bořík srovnal na 6:6, poté podruhé v utkání poslal Chody do vedení Boroš a na 8:6 zvýšil Baroch, který tak završil hattrick. A když stejný hráč pět minut před závěrečným klaksonem přidal čtvrtý gól, bylo o postupujícím rozhodnuto.

„Kobylisy byly těžký soupeř. Jejich hráči byli hodně běhaví a fyzicky dobře připravení, navíc zpočátku proměňovali nabídnuté šance. To se nedalo říct o nás. Postupem času jsme se ale rozstříleli a rozhodli o našem postupu, což je super," řekl po utkání kapitán domažlických florbalistů Ondřej Baroch.

FbC Domažlice: Petr Bozděch, Pavel Nožíř – Ondřej Stach, Luboš Řezáček, Václav Vondrovic, Jakub Hrabík, Zdeněk Opálka, Ondřej Baroch, Dušan Boroš, Martin Kubů a Filip Bořík. ⋌Karel Fait

17.9.2013 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě pomocný/á 15 000 Kč Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě pomocný/á pracovník/pracovnice v textilním průmyslu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Verdi international s.r.o. - horšovský týn, Krátká, č.p. 100, 346 01 Horšovský Týn. Informace: Jiří Herian, +420 774 944 201. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 26 020 Kč Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami učitel/ka na 2. stupni základní školy pro žáky se specifickými vzdělávacími potřebami. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26020 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Preferujeme uchazeče se vzděláním speciální pedagogiky - učitelství pro základní školu., Bakalářské vzdělání - nutnost v průběhu zaměstnání doplnit vzdělání magisterské., Nekvalifikovaný zájemce - smlouva na dobu určitou, v průběhu zaměstnání bude potřebné doplnění požadovaného vzdělání. , Nabízíme: dotovanou stravu - příspěvky z FKSP., Plat závisí na dosaženém vzdělání a praxi. Možnost zvláštního příplatku a osobního ohodnocení., E-mailový kontakt.. Pracoviště: Základní škola a odborná škola ,horšovský týn, nádražní 89, Nádražní, č.p. 89, 346 01 Horšovský Týn. Informace: Jana Mazancová, . Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 14 500 Kč Pracovníci ostrahy, strážní Pracovník/pracovnice ostrahy. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Bezpečnostní agentura Affect, s.r.o. příjme na pozici pracovník(ce) ostrahy na hlavní pracovní poměr či částečný pracovní poměr na objekt Mahle Behr Holýšov. , Vhodné pro absolventy, studenty i důchodce., Vhodné pro muže i ženy., Vhodné i pro OZP a OZZ., Požadavky : nástup dle domluvy, spolehlivost, výpis z RT, Nabízíme : plat 14.500,- až 17.000,- + zákonné příplatky (noční, přesčasy, svátky, víkendy, atd.), klidná a nenáročná práce - vhodné pro OZP, zázemí spolehlivé společnosti, odměny a zálohy, čisté a moderní prostředí, příjemný kolektiv., V případě zájmu zasílejte krátké info o Vás či volejte na uvedené číslo (pondělí až pátek od 10:00 - 15:00 hod.). Do předmětu prosím pište Holýšov. Děkuji., MOŽNOST PROJEDNÁNÍ NA MÍSTĚ 1 x ZA MĚSÍC.. Pracoviště: Affect, s.r.o. - pracoviště holýšov, Politických vězňů, č.p. 676, 345 62 Holýšov. Informace: Pavel Fígr, +420 602 562 028. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci referent/ka korporátních služeb. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o elektronické pořizování veškerých vstupních dat (faktury, dopisy, apod.) do informačního systému včetně vyřizování pošty. , Požadavky: střední škola ukončená maturitní zkouškou (jakéhokoliv zaměření), práce s PC (Word, Excel) na průměrné úrovni (začátečník až mírně pokročilý), jazyk A/N (začátečník)., Nabízíme: benefity.. Pracoviště: Elitex machinery, s.r.o., Nádražní, č.p. 104, 345 06 Kdyně. Informace: Josef Mazanec, +420 731 137 901.

Klenčí potvrdilo pozici lídra tabulky, vítězství zajistil čtyřmi trefami

Horšovský Týn se utká s Klenčím o první místo

Do domažlické sportovní haly zavítají oštěpařské elity v rámci semináře

Domažlice – Domažlická sportovní hala bude celou neděli sloužit trenérům hodu oštěpem z celé České republiky, ale i ze zahraničí.

Zázrak se nekonal. Real nedal Viktorii šanci

Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň výsledkově nezvládli zápas století. Se slavným Realem Madrid v rámci 4. kola skupinové fáze letošního ročníku Ligy mistrů doma prohráli 0:5 a se ziskem jednoho bodu zůstávají na posledním místě skupiny G.

Paráda v Bolzanu. Hokejová Plzeň zahájila osmifinále vysokou výhrou

Bolzano, Plzeň – Ačkoliv v extralize se hokejisté Škody Plzeň momentálně trápí, v Champions Hockey League (CHL) pokračují ve vítězném tažení.

Nepropásněte mimořádnou přílohu věnovanou zápasu století

Výjimečná událost čeká fanoušky i hráče FC Viktoria. Ve středu večer se na trávníku Doosan Areny utkají se slavným Real Madridem. Deník proto připravil čtrnáct stran speciálně věnovaných tomuto utkání.