Kerio Plzeň – FbC Domažlice 4:2 (0:1, 0:1, 4:0)
Už po jedenácti sekundách hry otevřel skóre utkání Zdeněk Opálka po tradiční spolupráci s kapitánem domažlického týmu Ondřejem Barochem – 0:1. Další změnu skóre přinesla až druhá třetina a opět se radovali domažličtí florbalisté, když míček za záda vlastního brankáře tečoval nešťastně Martin Růžička – 0:2. Tento stav vydržel až do závěrečné patnáctiminutovky, která přinesla nečekaný zvrat plzeňského týmu. Nejprve na 1:2 snížil Jan Kašpar, poté potrestal vyloučení domácích za špatné střídání František Bittengl a srovnal tak na 2:2. Stejný hráč poté 39 sekund před koncem zápasu opět využil početní výhodu – 3:2. Chodové ve snaze o vyrovnání odvolali brankáře, ale Kerio pečetilo vítězství trefou Jakuba Vandáka do prázdné branky.

FbC Domažlice – Tachov 7:3 (2:1, 3:1, 2:1)
Domažličané vstoupili stejně jako proti Keriu do utkání aktivně a odměnou jim byl gól Václava Vondrovice v čase 1:01 minuty. Navíc ve 4. minutě zvýšil Zdeněk Opálka na 2:0. Hráči Tachova se však nevzdali a o minutu později snížili Sedlákem na rozdíl gólu.
Chodům vyšel opět nástup do druhé třetiny, když po necelých dvou minutách zvýšil na 3:1 Luboš Řezáček a o další minutu později už to bylo 4:1, po trefě Jakuba Hrabíka. Hosté poté snížili na 4:2, ale vzápětí si dali vlastní gól, a tak po dvou třetinách svítil na ukazateli skóre stav 5:2. Další změnu skóre přinesla polovina závěrečné patnáctiminutovky, kdy tachovského gólmana překonal Martin Kubů – 6:2. Tachov poté sice dal třetí gól, ale poslední slovo měl domažlický Ondřej Stach, který využil početní výhodu a stanovil na konečných 7:3.

FbC Domažlice: Petr Bozděch, Pavel Nožíř – Jakub Hrabík, Ondřej Stach, Martin Vondrovic, Michal Melecký, Luboš Řezáček, Jiří Kurc – Filip Bořík, Martin Kubů, Václav Vondrovic – Zdeněk Opálka, Ondřej Baroch a Dušan Boroš. ⋌(fai)