Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Florbalisté FbC vrátili porážku Keriu a vedou ligu!

Plzeň – Šest bodů přivezli z Plzně florbalisté FbC Jiskra Domažlice, kde absolvovali další mistrovský dvojzápas III. ligy mužů. V prvním utkání vrátili porážku plzeňskému Keriu a poté rozstříleli Rokycany 9:2. Dmažličtí tak vedou III. ligu!

7.12.2013

Florbalisté FbC Jiskra Domažlice.Foto: Archiv

FbC Domažlice – Kerio Plzeň 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Domažlickým florbalistům vyšel úvod zápasu, když u po 14 vteřinách hry využil přihrávky kapitána Ondřeje Barocha Zdeněk Opálka – 1:0. Následovaly šance na obou stranách, ale další změnu skóre přinesl až závěr druhé třetiny. To se gólově prosadil plzeňský Martin Růžička a srovnal na 1:1. Chodům se povedl nástup do závěrečné patnáctiminutovky, když po trefách Jakuba Hrabíka a Opálky získali během čtyř minut dvoubrankový náskok. Kerio poté využilo přesilovku, ale Chodové těsný náskok uhájili.

Rokycany – FbC Domažlice 2:9 (1:1, 1:4, 0:4)
Jako první skórovaly Rokycany v čase 6:31, ale o devatenáct sekund později srovnal na 1:1 Zdeněk Opálka po spolupráci s Dušanem Borošem. Další góly přišly na řadu až ve druhé třetině. Už po 27 sekundách skóroval Ondřej Baroch, poté rokycanského gólmana překonal Martin Vondrovic a do třetice se prosadil navrátilec do domažlické sestavy Martin Anderle, který tak načal svůj pozdější hattrick. V závěru druhé patnáctiminutovky padl gól na každé straně, když nejprve snížil na 2:4 rokycanský Mareš, ale dvacet vteřin před druhou přestávkou vrátil Chodům třígólové vedení Jakub Hrabík. V závěrečné třetině Domažličané dominovali a přidali další čtyři branky, když se dvakrát trefil Anderle a jednou Baroch s Opálkou. ⋌(fai)

FbC Domažlice: Pavel Nožíř, Petr Bozděch – Jakub Hrabík, Dušan Boroš, Jiří Kurc, Martin Vondrovic – Václav Vondrovic, Ondřej Stach, Filip Bořík – Zdeněk Opálka, Ondřej Baroch a Martin Anderle.

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Mrákov – Svátkem pro příznivce tvrdší muziky byl sobotní koncert kapel Dymytry a Komunál v mrákovském kulturním domě. V sobotu 21. října tam vystoupí kapela Kečup.

Neznámý zloděj vyloupil garáž a z auta ukradl baterii

Domažlice – Trestných činů krádež a poškození cizí věci se dopustil neznámý pachatel během uplynulých dvou týdnů v Domažlicích.