Rokycany – FbC Domažlice 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
Domácí se ujali po necelých dvou minutách vedení, ale Chodové brzy srovnali zásluhou Dušana Boroše po využité početní výhodě, a v 9. minutě šli dokonce do vedení po trefě Filipa Boříka, kterému přihrál Miloš Stodola. Poté následovaly šance na obou stranách, ale skóre se měnilo až ve druhé třetině, oba góly padly do sítě hostů. V závěrečné dvacetiminutovce se snažili Domažličtí vyrovnat, ale Rokycany využily deset minut před koncem přesilovku a utkání dovedli do vítězného konce.
FbC Domažlice:Bozděch, Nožíř – Boroš, M. Vondrovic, V. Vondrovic, Stach, Stodola, Opálka, Holub, Anderle, Řezáček, Kubica, Baroch, Bořík a Melecký.

Kerio Plzeň – FbC Domažlice 6:5 (3:1, 1:3, 2:1)
Plzeňané se ujali vedení po čtyřech minutách hry, ale v 11. minutě srovnal Filip Bořík po asistenci Václava Vondrovice. Jenže tři minuty před koncem třetiny nešťastně tečoval míček do vlastní sítě Martin Vondrovic. A pak domácí potrestali vyloučení Dušana Boroše – 3:1.
Už po necelých sedmi odehraných minutách druhé třetiny snížil na rozdíl gólu Dušan Boroš po přihrávce Ondřeje Barocha. Poté si dali domácí gól a bylo vyrovnáno – 3:3. O chvilku později se prosadil domažlický kapitán Baroch a Chodové poprvé v zápasu vedli. Z vedení se však dlouho neradovali, když domácí srovnali na 4:4. Navíc po pěti minutách hry v závěrečné třetině šli opět do vedení zásluhou Švába. V 53. minutě přidali šestý gól po trefě Stroleného. Domažličtí florbalisté se nevzdávali a snížili na rozdíl gólu Janem Tauerem. Bohužel vyrovnat nedokázali.

Slávie Plzeň – FbC Domažlice 6:3 (2:2, 2:1, 2:0)
Domažličanům vyšel vstup do utkání, když po 39 vteřinách po přihrávce Martina Anderleho skóroval Filip Bořík – 0:1. Z vedení se však hosté neradovali dlouho. Během necelých dvou minut totiž dvakrát skóroval Tomáš Kubinec a ´Slávie´vedla 2:1. V závěru první třetiny hráli Chodové přesilovku a tu zásluhou přesné trefy Miloše Stodoly využili – 2:2.

Na začátku druhé třetiny po rychlém průniku Ondřeje Barocha skóroval Filip Bořík a poslal Jiskru podruhé v utkání do vedení – 2:3. Jenže domácí během sedmi minut dali dva góly, zápas otočili ve svůj prospěch a po dalších dvou gólech v závěrečné třetině se radovali ze zisku tří bodů.

FbC Domažlice: Nožíř – M. Vondrovic, Stach, Stodola, Anderle, Boroš, Tauer, Řezáček, V. Vondrovic, Opálka, Boroš, Bořík a Baroch.

V sobotu 29. listopadu hostí domažličtí florbalisté na domácí palubovce od 16 hodin béčko České Lípy a o den později od 14 hodin Děčín. ⋌(fai)