Porážka a vítězství, taková je bilance třetiligových florbalistů Domažlic, kteří na domácí palubovce přivítali týmy Kerio Plzeň a USK Akademik Cheb. Domažličané si tak v soutěži upevnili čtvrtou příčku. 

FbC Domažlice – Kerio Plzeň 5:8 (0:3, 3:3, 2:2)
Od úvodního hvizdu se střídaly šance na obou stranách a první gól padl až v desáté minutě, kdy Bozděcha překonal Vojtěch Šváb – 0:1. Stejný hráč byl u dalších dvou branek plzeňského týmu, když na druhý gól přihrál Kinzlovi a sám pak upravil na 0:3. Navíc na začátku druhé patnáctiminutovky po 35 odehraných sekundách zvýšil na 0:4 Trnka. Domácí se však nevzdávali a zásluhou kapitána Ondřeje Barocha snížili na 3:4. Ten totiž během 48 vteřin zaznamenal hattrick!!! Následně měli Domažličané několik příležitostí na vyrovnání, ale nevyužili je. Naopak se dvakrát prosadil agilní Šváb, přičemž na 3:6 dával v oslabení. V úvodu závěrečné třetiny ´vykřesal´ naději na zvrat při početní výhodě Martin Kubů, ale hosté o minutu později přidali sedmý gól. Za stavu 4:7 pokračoval rychlý florbal se šancemi na obou stranách, ale skóre se měnilo až v závěru zápasu. To padlo na každé straně po jedné brance, když nejprve na rozdíl čtyř branek zvýšili Plzeňané, aby na konečných 5:8 korigoval čtvrtou trefou v utkání Baroch.

Cheb – FbC Domažlice 5:6 (3:1, 2:1, 0:4)
Hráči Chebu se po šesti minutách hry ujali dvoubrankového vedení, aby o pět minut později využil Jakub Kulhánek přesilovku – 2:1. Jenže o necelé dvě minuty později ho na druhé straně napodobil rovněž při početní výhodě Jan Václav a vrátil hostům dvougólový náskok. Ve druhé patnáctiminutovce se snažili domácí o vyrovnání, ale hosté pozorně bránili. Skóre se měnilo těsně před druhou přestávkou, kdy na rozdíl gólu snížil Ondřej Baroch. Chebští však vzápětí dali další dva góly, když na 5:2 zvyšovali v přesilovce. Domažličtí florbalisté však v závěrečné čtvrtině zabojovali a nejenže po dvou trefách Filipa Boříka a jedné Barocha srovnali na 5:5, ale nakonec dali i vítězný gól. Jeho autorem nebyl nikdo jiný, než kapitán a tahoun celého týmu Baroch, který trefou v čase 44:26 minuty zkompletoval hattrick.

Je proto trochu s podivem, že domažlický klub nenominoval Barocha, autora dvou hattricků ve dvou zápasech, do ankety Sportovec okresu 2011.

FbC Domažlice: Petr Bozděch – Dušan Boroš, Václav Vondrovic, Pavel Nožíř, Ondřej Stach, Filip Bořík, Zdeněk Opálka, Martin Kubů, Jakub Kulhánek a Ondřej Baroch.