FbC Jiskra Domažlice – Ostrov 8:6 (1:3, 4:2, 3:1)
Utkání pátého týmu s druhým nabídlo ´divokou´ přestřelku, spoustu nečekaných zvratů, urputných soubojů a nádherných gólových akcí. Úvod zápasu vyšel favorizovanému Ostrovu, který se během sedmi minut ujal třígólového vedení. Ve třetí minutě otevřel skóre nejproduktivnější hráč soutěže a ´starý mazák´ Jakub Liška. O minutu později přidal druhý gól Jan Ptáček a další tři minuty nato potřetí překonal Bozděcha Michal Šípek. Patnáct sekund poté zavelel k obratu kapitán domažlického týmu Ondřej Baroch – 1:3.

Na začátku druhé třetiny totiž snížil Zdeněk Opálka a stejný hráč poté o čtyři minuty později srovnal na 3:3. O pětadvacet vteřin později se navíc prosadil junior David Václavovic, který hned při svém prvním startu za ´áčko´ zaznamenal premiérový gól, kterým poslal Chody poprvé do vedení – 4:3. O chvíli později bylo vyrovnáno po trefě Michala Vostřela. V 11. minutě rozhodčí vyloučili Václavovice, ale šestnáct sekund poté Filip Bořík ideálně našel rozběhnutého Barocha, který vymetl šibenici branky hostů. Minutu nato domácí zapomněli na ´Lišáka´, který srovnal na 5:5 a stanovil tak skóre po dvou třetinách.

Od úvodu závěrečné třetiny pokračoval nadále ´lítý´ boj. A do vedení se opět dostali Domažličané po trefě Václava Vondrovice – 6:5. Hosté se nevzdali a pět minut před koncem zápasu srovnali na 6:6 zásluhou Šípka. Tři minuty poté Bečka přiklepl míček Barochovi, který dokončil hattrick – 7:6. Hráči Ostrova se snažili o vyrovnání a v závěru utkání odvolali gólmana. Vytvořili si několik šancí, ale Chodové v čele s brankářem Bozděchem jejich nápor ubránili a jedenáct vteřin před závěrečným klaksonem Opálka pečetil střelou do prázdné branky jejich zasloužené vítězství.

FbC J. Domažlice – Kerio Plzeň 2:6 (0:2, 1:0, 1:4)
V úvodu se střídaly šance na obou stranách. Hosté se v rozmezí sedmé a osmé minuty ujali dvougólového vedení po trefách Petra Dvořáčka a Iva Čipery. Domácí se nevzdávali, ve druhé třetině snížil na 1:2 David Václavovic a v první polovině třetí třetiny srovnal na 2:2 Ondřej Baroch. Jenže o chvíli později Jan Kašpar vrátil hostům vedení, když střelou od poloviny hřiště překvapil brankáře Jakuba Nožíře. Hráči poté postupně vedení navýšili a radovali se tak ze zisku tří bodů.

FbC Domažlice: Petr Bozděch, Jakub Nožíř – Dušan Boroš, Martin Vondrovic, Filip Bořík, Jaroslav Bečka, David Václavovic, Zdeněk Opálka, Filip Bořík, Václav Vondrovic a Ondřej Baroch. ⋌(fai)