FbC Domažlice – DDM Stod 19:2 (5:1, 8:0, 6:1)
Stod nastoupil k utkání s favorizovanou Jiskrou pouze s pěti hráči v poli, tudíž bez možnosti střídání. Domažličtí florbalisté toho využili a nakonec se radovali z vysokého vítězství. Soupeře přestříleli 62:18! Skóre utkání otevřel v čase 4:03 minuty nejlepší střelec II. ligy a kapitán Jiskry Ondřej Baroch, a načal tak své pozdější šestigólové představení. O minutu později přidal druhý gól Zdeněk Opálka, do konce druhé třetiny se trefili ještě Jiří Kurc, Filip Bořík a opět Opálka. Po zbytek zápasu si Chodové vytvářeli jednu šanci za druhou a bylo jen otázkou času, kolik gólů dají.

Branky FbC Domažlice: Ondřej Baroch 6, Filip Bořík 5, Václav Vondrovic 4, Miloš Stodola a Zdeněk Opálka po2 a Jiří Kurc.

FbC Domažlice – Rokycany B 11:2 (7:0, 1:2, 3:0)
Už po 49 sekundách hry otevřel skóre Filip Bořík. O minutu a půl později na 2:0 zvýšil Zdeněk Opálka, aby o tři minuty později využil přesilovku Miloš Stodola. Do konce třetiny dal hattrick Luboš Řezáček a jednou se gólově prosadil nejproduktivnější hráč soutěže Ondřej Baroch. Ten poté ve zbytku utkání dokončil hattrick. Další branky přidali Opálka a Jiří Kurc.

Hosté z Rokycan dokázali domažlického brankáře Nožíře překonat pouze dvakrát, a to v prostřední části zápasu. I proto je Nožíř druhým nejlepším gólmanem v soutěži. ⋌(fai)

FbC Jiskra Domažlice: Pavel Nožíř – Václav a Martin Vondrovicové, Dušan Boroš, Ondřej Stach, Jiří Kurc, Luboš Řezáček, Miloš Stodola, Ondřej Baroch, Zdeněk Opálka a Filip Bořík.