Go – Go H. Týn – Cheb 5:6 (2:4,1:1,2:1)
Hned v úvodní minutě šli mladí florbalisté Go – Go do oslabení a brzy inkasovali gól po tvrdé střele obránce, několikrát ještě před gólmanem tečovanou. V 5. minutě už prohrávali 0:2. O dvě minuty později však bylo srovnáno. Jenže poté hráči Horšovského Týna neuhlídali útočníky Chebu a dvakrát inkasovali. Náskok si Chebští po zbytek zápasu pohlídali a i přes snahu florbalistů Go – Go se radovali z vítězství, když rozhodující gól zaznamenali při početní výhodě. „Důležité je, že jsme odehráli dobrý zápas, ve kterém si zaslouží pochvalu všichni hráči," okomentoval těsnou porážku s Chebem trenér týnských florbalistů Karel Hencl.

Go – Go H.Týn – Sokolov 3:6 (1:0,1:5,1:1)
Týnští florbalisté mohou litovat první třetiny, kdy vyslali 22 střel na soupeřovu branku, avšak ujala se pouze jedna. Do druhé třetiny nastoupili stejně odhodlaně, ale bohužel jim došly síly. Sokolov byl rychlejší, svěřenci Karla Hencla nestíhali zachytávat rychlé protiútoky a pětkrát inkasovali. Závěrečnou třetinu odehráli hráči Go - Go vyrovnaně, ale na porážce 3:6 už nic nezměnili.

„Je dost náročné odehrát dva zápasy na tři obránce a dva útoky a přitom ještě mít z deseti hráčů sedm starších žáků. Protože oba naši gólmani odjeli na lyžařský výcvik, nastoupil do branky Vojta Kuneš a jako vždy zachytal velmi dobře," řekl po utkání horšovskotýnský trenér.

Sestava Go–Go H. Týn: Kuneš – Wolkman, Kmetík, Királ, Westerdijk, Hencl, Ševčík, Bašta, Málek a Havlíček. Trenér: Karel Hencl. ⋌(fai)