Rokycany – FbC Domažlice 2:16 (0:5, 0:6, 2:5)
V tomto utkání potvrdili domažličtí florbalisté roli favorita a o vítězství rozhodli již v první třetině, kterou vyhráli vysoko 5:0, a soupeře přestříleli 8:1. V celém utkání byl pak poměr střel dokonce 23:7 ve prospěch Chodů! Po čtyřech gólech zaznamenali kapitán Zdeněk Pivoňka a obránce Luboš Řezáček. Hattricku dosáhl Pavel Šimůnek, dvakrát se trefil Jan Šimůnek, a jednou skórovali Michal Melecký, Ondřej Penc a Tomáš Kment.

FbC Domažlice – Tachov 10:1 (1:0, 3:0, 6:1)
Mladí hráči FbC Domažlice vstoupili do utkání s Tachovem aktivně a v páté minutě se dočkali zaslouženého vedení, když se trefil Jan Šimůnek. Následovaly další šance Domažličanů, ale skóre se měnilo až ve druhé třetině. V té se povedlo svěřencům Dalibora Kubů skórovat třikrát. Na 2:0 zvýšil Jan Holub a poté se dvakrát gólově prosadil kapitán Zdeněk Pivoňka, který navíc na začátku závěrečné třetiny dokončil po 36 vteřinách hry svůj hattrick v tomto utkání. Domažličané poté dali zásluhou Michala Meleckého šestý gól, aby se následně dostali ke slovu hráči Tachova, kteří skórovali v oslabení – 6:1. Zbytek utkání patřil Domažličanům, kteří se dočkali vytoužené ´desítky´. Postupně se trefili Luboš Řezáček (využitá přesilovka), Ondřej Penc, opět Řezáček a poté podruhé v utkání Holub.

FbC Domažlice: Patrik Kouřík, Michal Svoboda – Tomáš Kment, Luboš Řezáček, Michal Melecký, Jan Holub, Jakub Haas, Jan Šimůnek, Zdeněk Pivoňka, Pavel Fazekaš a Ondřej Penc. Trenér: Dalibor Kubů.⋌(fai)