Hráče Stodu a karlovarské Hurikány hostili v dalším pokračování II. ligy mužů florbalisté FbC Domažlice. S oběma soupeři remizovali shodně 4:4 a dočkali se tak prvního bodového zisku v soutěži. Zároveň se tak odpoutali ze samého dna tabulky.

FbC Domažlice – Stod
4:4 (0:0, 1:3, 3:1)

První velkou šanci utkání si vytvořil Ondřej Plocar, ale vysoko přestřelil poloodkrytou branku. Poté rozhodčí přísně vyloučili nejprve Faita, poté Barocha, ale Domažličané se ubránili. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. V závěru jeden ze stodských orazítkoval břevno a když si gólman Bozděch poradil i s odraženým míčkem Martina Vondrovice, svítilo na ukazateli skóre 0:0.
Vstup do druhé půle vyšel domažlickým florbalistům, když se ve 3. minutě po přihrávce Barocha trefil Jiří Král – 1:0. Hráči Stodu se nevzdávali a nejenže Mičkou vyrovnali, ale do druhé přestávky otočili na 1:3 po trefách Voláka a Balýho. Navíc ve třetí minutě druhé třetiny potrestali Mičkou vyloučení Honky – 1:4. Domácí se však nevzdávali a po trefách Ondřeje Plocara, Barocha a Lukáše Humla srovnali na konečných 4:4. Zároveň se tak radovali z prvního získaného bodu v soutěži.

K.Vary – FbC Domažlice
4:4 (2:1, 1:2, 1:1)

Do zápasu vstoupili lépe karlovarští Hurikáni, když už ve 3. minutě překonal Bozděcha Šnajdr. O čtyři minuty později už to bylo 2:0, když nahození Rybky tečoval za záda bezmocného domažlického gólmana Matějka. Domácí bojovali a těsně před první přestávkou se dočkali snížení, když svůj únik zakončil Baroch – 2:1. Ve druhé třetině se domažličtí florbalisté dočkali vyrovnání po trefě Cícha – 2:2. Z toho se však neradovali dlouho, když střelu Rybky si nešťastně tečoval do posunuté branky Bozděch. Minutu nato však Baroch vybídl Krále ke skórování a ten nezaváhal – 3:3. Poté se střídaly šance na obou stranách, ale skóre se měnilo až v závěrečné patnáctiminutovce. Po dvou minutách hry se trefil karlovarský Lopata a Hurikáni opět vedli – 4:3. Svěřenci Cihly staršího se nevzdávali a odměnou jim byl vyrovnávací gól po střele Krále. Stejný hráč mohl dát hattrick, ale rozhodčí jeho gól v závěrečné minutě neuznali pro údajné postavení v brankovišti. Na druhé straně se už z pátého gólu těsně před závěrečným klaksonem radovali Hurikáni, ale ani tentokrát sudí branku neuznali pro kopnutí míčku do sítě nohou.

Sestava FbC Domažlice: Petr Bozděch – František Žlůva, Pavel Cích, Lukáš Huml, Ondřej Plocar, Ondřej Baroch, Josef Hruška, Martin Vondrovic, Jakub Hrabík, Václav Vondrovic, Zdeněk Opálka, Jiří Král, Karel Fait a Adam Honka. Trenér: Václav Cihla starší.

Další mistrovský dvojzápas sehrají florbalisté FbC Domažlice za necelých čtrnáct dní, 5. prosince, v Lovosicích. Zde změří síly s domácím týmem a Ústím nad Labem.