Hosté přijeli s jasným cílem, a to co se nejvíce přiblížit vedoucímu Stodu, a Jiskra nastupovala s vědomím, že vítězství ji může posunout blíže ke špičce vyrovnané tabulky.

Utkání začalo ve velice svižném tempu. Úvodní nápor obstarala domažlická Benfika, kdy prakticky prvních patnáct minut nepustila soupeře za půlku. Bohužel vyložené šance Krakeše, Šmirkla a Heráka zůstaly nevyužity. Následně dokázali hosté, proč jim patří právem druhé místo v tabulce. Začali být aktivnější a vytvořili si několik slibných šancí, které povětšinou rozehrával nejzkušenější hráč hostí František Hrach, který dlouhá léta hrál v Sušici krajský přebor. Domácí však nezůstali pozadu a rychlými brejky ohrožovali hostující branku, ale ke vstřelení jim však byla kvalitně postavená obrana nebo vlastní nepřesnost. Ve 26. minutě musela Jiskra poprvé střídat, když Janečka po svalovém zranění nahradil Rojt. První varování pro domácí přišlo ve 30. minutě, kdy nebezpečnou střelu Kotrby vyrazil Bratanič s obtížemi na břevno. Když už se schylovalo ke konci remízového poločasu, naskočil si při rohu Kalný mezi stopery a hlavou změnil skóre 0:1. Lodivod domácích na to ihned reagoval střídáním a vysvobodil tak hledajícího se Palucha za Leitla. Na výsledku to však již nic do poločasu nezměnilo.

O poločase pravděpodobně v domácí kabině proběhla malá podzimní bouřka, protože Benfika byla na začátku jednoznačně lepším a důraznějším týmem. Zasloužil se o to nejvíce Leitl, který svými průniky po pravé straně dělal hostům nemalé problémy. V 50. minutě jeho samostatné sólo rozvlnilo pouze boční síť, ale o pět minut později si již ve vápně s těžkým míčem poradil a uklidil jej za Míčkova záda 1:1. Jiskra se dále tlačila do útoku, kde si vyvářela slibné šance, ale bez výsledku, což se jí mohlo stát osudným, nemít v bráně Brataniče, který zneškodnil několik nebezpečných sušických šancí. Postupem času se hra začínala vyrovnávat a šance se střídaly na obou stranách. Pokud se Jiskře povedl vstup do druhého poločasu, tak bohužel toto nelze říct o hlavním rozhodčím Malinčákovi, který vnesl do utkání svým rozhodováním zbytečnou nervozitu. Střídavě kupil chyby na obě strany, což vyvrcholilo neodpískaným zákrokem vystřídavšího Kubici na hostujícího Budila. To se nelíbilo nejen hostujícím fanouškům, ale i sušickému kapitánovi Hrachovi, který to však s agilností přehnal a musel předčasně pod sprchy. Jiskře se tak naskytla možnost dvacetiminutové přesilovky. Domácí pokračovali ve svém snažení docílit branky převážně po stranách a při standardních situacích, kdy se na hrot vysunul Šmirkl. Většina šancí končila v rukou brankáře nebo zdviženým praporkem asistenta na pomezí. O utkání mohla rozhodnout 80. minuta, kdy Ferra poslal přihrávku vlastním pokutovým územím, kde se míče zmocnil hostující Kyselka, Bratanič však svým včasným vyběhnutím brance zabránil. Jiskra ze svého závěrečného tlaku nedokázala nic vytěžit, a tak se nakonec soupeři rozešli smírně.

Branky: 55. Leitl - 40. Kalný; ŽK: 3:7; ČK: 0:1 (70. Hrach). Diváků: 60

Sestava Jiskry Domažlice: Bratanič – Dufek, Pavlíček, Ferra, Rejthar- Janeček (26. Rojt), Vísner, Paluch (42. Leitl), Šmirkl – Krakeš (53. Kubica), Herák Trenér: Ivan Rybár