Tento titul nakonec domažlické závodnice získaly ve dvou ze tří kategorií závodu.

Trenérku Martinu Pavlicovou potěšily svými téměř bezchybnými výkony v kategorii mladších žákyň Dominika Schmidová (1. místo) a Anna Budková (4. místo).

Družstvo starších žákyň, svěřeňkyň trenérky Jany Gibfriedové, odjíždělo z Plzně se všemi medailemi ze sady. 1. místo si vybojovala Shelley Ackersová, 2. místo Dana Hálková a 3. místo si domů přivezla Mirka Duffková. Smolnou ´bramborovou´ medailí je doplnila Tereza Beňušíková a pátou příčkou Aneta Berková.

V kategorii začínajících gymnastek se úspěšně uvedla do závodní gymnastiky nejmladší závodnice závodu Julie Ježková, která si z Plzně zaslouženě vezla stříbrnou medaili.

Neméně důležitý a velice potěšující je výsledek jediného domažlického gymnasty Milana Pivoňky, který svůj gymnastický závod absolvoval o týdne dříve než děvčata, v rámci krajského přeboru mužů. První místo v kategorii nejmladších žáků je důkazem jeho pohybového talentu a hlavně píle a trpělivosti v tréninku.

Ani tento víkend nebudou děvčata ani trenérky zahálet. V sobotu se část nominovaných závodnic zúčastní Přeboru ČR ČOS (České obce sokolské) v Praze a v neděli Memoriálu Věry Medové, rovněž v Praze.