„Jeli jsme tam už nejméně podesáté a jako vždy se nám tam moc líbilo. A navíc jsme i uspěli,“ říká předsedkyně domažlického volejbalového oddílu Dana Herbriková s tím, že Jiskra letos poskládala dva mužské a jeden ženský tým.

„Bohužel ženy poznamenala řada zranění, takže jsme ani nesestavili plánovaný mix a ženský tým tvořily prakticky samé nahrávačky. I proto se tým nakonec umístil na konci pořadí ve své výkonnostní skupině, když vyhrál ´jen´ tři sety. Muži ale hráli výborně. A-tým hrál ligu a skončil třetí, béčko ve skupině ´kraj´ obsadilo čtvrtou příčku,“ chválí reprezentanty Jiskry Dana Herbriková.

Pořadatelé turnaje konaného od pátku do neděle připravili pro letošek jednu novinku. „Hrálo se na čas. Po čtyřiceti minutách zazněl gong a jaký byl v tu chvíli stav, takový se započítával. Je to nezvyklé, ale bylo to úžasné. Turnaj měl spád a každý přesně věděl, kdy bude hrát,“ pochvaluje si členka domažlické volejbalové výpravy, která si turnaj skvěle užila. Nechyběla kultura a líbily se profi ukázky plážového volejbalu.