Úspěch domažlických Mílařů podtrhl Jiří Voják, který mezi juniory skončil druhý. Od vítězství jej dělilo pouhých čtrnáct vteřin. Své nejlepší umístění v kategorii dospělých, kteří absolvovali deset kilometrů, zaznamenal domažlický rodák Martin Frei, když skončil celkově sedmý, mezi muži do 40 let však pátý.

„První kilometr bývá na Běchovicích rychlý, ale já jsem to příliš nehnal. Navíc v úvodu se mnou běžel můj trenér Robert Štefko, který mě po necelých dvou kilometrech vybídl, abych šel. Pod Hrdlořezským kopcem jsem byl desátý, abych nakonec skončil sedmý celkově,“ popsal průběh závod dvaadvacetiletý běžec z Domažlic, který nyní absolvuje čtrnáctidenní soustředění v Tatrách a poté se zúčastní v barvách Kroměříže PMEZ družstev v půlmaratonu, který hostí portugalský Lisabon.

Z prvenství na 111. ročníku Běchovic, kterého se zúčastnilo patnáct set závodníků všech kategorií, se radoval Tanzánec Pascal Sarwat, mimo jiné vítěz nedávné Chodské patnáctistovky. Desetikilometrovou trať zvládl v čase 31:01 minuty. Jako druhý proťal cílovou pásku Jan Kreisinger z Kroměříže, který byl o dvanáct vteřin pomalejší a zároveň vybojoval mistrovský titul.

Populárních Běchovic se zúčastnili i další domažličtí běžci. Mezi dospělými byl celkově 89. Stanislav Kokaisl, aby nakonec časem 36:58 minuty obsadil v mužích do 40 let sedmatřicátou příčku. V kategorii juniorů skončil jedenáctý Michal Höferle (36:07), Jan Votava patnáctý (38:28). V dorostencích pak jako devátý proběhl cílovou páskou Pavel Kovařík (všichni Mílaři Domažlice).