„Z A–týmu se zpět do ´béčka´ po jedné sezoně vrací Martin Polák a nestor Bohumil Štván st. Naopak postup do prvního týmu si svými výkony vysloužili dlouholetí hráči Michal Majer a Milan Honner,“ vysvětluje Petr Smolín z výboru oddílu s tím, že k aktivnímu hraní a trénování s B–týmem se vrátí Martin Pytlík a Radek Kozák. „Možný, i když zatím jen teoretický, je i návrat Lukáše Návary a Bohumila Štvána ml. do A–týmu.“

Ještě před startem přeboru se oba holýšovské týmy zapojí do zpč. poháru. Jako první to bude už 15. září ´béčko´, které v rámci úvodního semifinále pojede do Boru u Tachova. „Klub zajistil pro fanoušky autobus, který všechny zájemce doveze do haly nebo do vedlejší restaurace,“ usmívá se předseda klubu Martin Polák. V případě vítězství holýšovské rezervy bude o týden později hala v Holýšově dějištěm čtvrfinálového klubového derby.

Ve čtvrtfinále přitom do poháru zasáhnou i obhájci loňského prvenství z Jiskry Domažlice, kteří tuto trofej získali třikrát během posledních čtyř let. Pojedou na palubovku vítěze zápasu SBK Rokycany B – Baník Stříbro.

Finále poháru bude koncem září, krajské přebory pak začnou 20., resp. 27. října.